şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: karamanın koyunu sonra çıkar oyunu)

zorunlu edit: lapin gibi herşeye atlarsan başlık da böyle kalır adamın başına.. ya ben lan neyse bir şey demiyorum..
  • artık kendini geliştiren oyun, ossurunca değil geğirince faul çalıyor.
  • kalecilerin aptal olduğu oyundur. pes 2018'den kötüdür. yine de oynamaya devam.
  • yil olmus 2019 kaleciler hala kova.
  • artık öyle cristiano ronaldo'yu alıp yardırmak kalkmıştır bu oyunda. yok oyun kendini geliştirdiğinden dolayı değil. ronaldo'dun 34'üne dayanmış olmasından dolayı.
  • fifa18 'in hüsran olmasi ve ea'nin para polikasindan sonra konami'nin ne yapip edip voleyi vurmasi gereken oyun.
    fifa forumlarinda (gerek reddit, gerek ea) ciddi ciddi karsi cephe alinmis. eger konami saglam bir oyunla dönerse 2010 yillarindaki parlak günlerine tekrar kavusur.
  • öyle bir bekliyorum ki şu oyunun haberlerini.

kafa dağıtıp eğlenmek için girdiğim fifa 18'de yaşadığım sinir harplerinden sonra alacağım futbol oyunu budur.

yeterki konami lisans olaylarını halledip oyun motorunu daha da güzelleştirsin.

ea sports öyle bir sıçmış ki fifa oynayanların belki %80'i kadro kurma, paket açma gibi top oynanmayan kısımda zaman harcıyor. haftasonu ligi denen şey olmasa sanırım bu oran %90 falan olacak.

elin arapları basıyor parayı alıyor milyon tane fifa points denen şeyi. boyna paket açıyor. oyuncu sıralamalarında takım değeri sıralamalarına bir bakın. alayı arap.

konami'nin o eski güzel oyunu getirip fifa'dan kurtarması lazım futbol oynamayı özleyenleri.