şükela:  tümü | bugün
  • bis oncesi yapilan sheylerin tumu ... sanatchilar terlerini silerler , sefkilileri ile ilgilenirler veya turne kizlari ile (hangisi mevcutsa) sonra alkishlari dinleyip "baba ne iyiymishiz bah" derler bis e chikarlar sooora. cumlede kullanmaya elverishli degil
  • (bkz: ulker probis)
  • bu benzersiz lezzete asla hayır diyemeyenlerin ulusal bisküvisidir.
  • küçük boyutlarını da çıkartmışlar artık (bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
  • kakao ve muz kremalı bisküvi.
    gün içinde yapmaktan en çok zevk aldığım şeylerden biri bunu çaya batırıp batırıp yemek. doyamıyorum sözlük.
  • ankara'da, 1.75 tl iken, aynı tarihte samsun'un bir ilçesinde 3.50 tl, konya'da 2.46 tl olduğunu öğrendiğim efsanevi lezzet. bence standart bir fiyatı olmalı ve maaşımdan ona göre pay ayırmalıyım. her ay açık veriyorum bu fiyat farkından ötürü.
  • hakkında 7 tane entry girildiğini görünce çok şaşırdığım, gelmiş geçmiş en mükemmel atıştırmalıktır.

her yediğimden zevkten dört köşe olurum. yanında birde earl grey çay varsa mükemmel olur. ilk önce o ikilinin kokusuyla mest olursun sonra tadıyla. probisle sahur yaptığımı bilirim lan ben o derece.

edit: 7 entry değilmiş la (bkz: ülker probis)
  • içeriği sebebiyle ingilterede satılmayan tek türk abur cuburu.
  • başucumdan ayırmadığım abur cuburdur. her gece uyku arasında gözümü bile açmadan, elimi uzatıp ağzı açık paketten bir tane çıkarıp, bir kaç ısırık alıp yerine koyarım. yine gözümü hiç açamadan yerim. uyumaya ve rüyalarıma kaldığım yerden devam ederim. üstüne de bir kaç yudum su içmeli çünkü gece boyu yanarsınız. bu yüzden bi şişe su da başucunuzda olmalı.

gece acıkınca ya da ağzınızın tadı bozulunca buzdolabına kadar gitmeye gerek yok. mutluluk başucunuzda.

(bakın sevgili probis firması bundan iyi reklam kaynağı olur benden demesi, ama telif hakkımı isterim. gelin anlaşalım:)
  • türk kahvesiyle beraber tüketin de görün mükemmel uyumu.