1. anal kremi. hemoroid, fistül gibi hastalıklarda kullanılır. yumuşatıcı özelliğe sahiptir. aşırı dozda ne gibi bir kontrendikasyona yol açtığını tahimin etmek zor değil.
  2. rektal krem.
  3. krem olanı sürmek cesaret ister. bildiğiniz merhem tüpünün ucuna 3 cm uzunluğunda 0.5 cm genişliğinde ve etrafında delikler olan bir zımbırtı takılıp bu zımbırtı afedersiniz göte sokulur ve merhem sıkılır. iyi geliyor mu? iyi gelmekten ne anladığınıza bağlı :) ağrıyı sızıyı alır. yerine derin bir pişmanlık bırakır.
    (bkz: basur)
  4. fitili berbattır. kutusundan çıkarılır çıkarılmaz zaten dağılmaya ve ele yapışmaya meyilli olduğundan, nice fitil gitmesi gereken yere daha ulaşamadan civarındaki çarpışmalarda ziyan olur.
    merhemi candır(evet o ucunda delikli tüpü olan). zonklayan götü bir kaç dakikada o eski sıfır model olduğu günlere götürür.
  5. fitili paketinden cikardiginiz anda elinizden firlar. nereye mi? bende 3 gundur bu soruyu soruyorum kendime ya da aktivite alt psikolojimde derin izler biraktigi icin hafizamdan silindi. alala...
  6. basur dışında çok temiz olmaktan tahriş nedeni ile kaşıntıda da işe yarar. doktor tarafından verilmiştir. rengi biraz sarımsı olmasa daha iyi olacak.
  7. kılcal damarlardaki etkisinden dolayı, ülkemin aklına şaştığım kadınları tarafından göz altı morluklarında da kullanılan krem.

proctolog hakkında bilgi verin