şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisi şu anda acıbadem ınternational hastanesinde çalışmaktadır. daha önce bursa'da uzun zamandır hizmet verdiği kliniği bulunmaktaydı.

bir süre eşim ile beraber kendisine gittik, "infertility" uzmanı olduğu için. bilen bilir bu bebek, çocuk işleri çok hassastır, gün tutturmanız lazım tam zamanı olması lazım hele bir de süreç sıkıntılı ise ölme eşşeğim ölme..

kendisi sağolsun bize çok güzel bir şekilde yaklaştı, aşılama yapılması lazım dedi testler yapıldı tahliller yapıldı, tam zamanı bekliyoruz randevu için aradık, "murat bey artık istanbula taşındı, acıbadem'den randevu isteyebilirsiniz kendisi için" diye bir cevap aldık.

etiğe sığmayan, tamamen ayıp ve bence doktor hasta ilişkisi içinde ahlaksızca bir durum ile karşı karşıya kaldık. biz aşılama için hazırlanırken doktor çekmiş gitmiş ve haber vermeye tenezzül bile etmemiş. şimdi tam sürece başlamışken ortada kaldığımıza mı yanalım yoksa zaten uzun süren süreçte yine zaman kaybettiğimize mi yanalım.

kendisine ulaştığımızda ise "hayatta çok ani şeyler gelişebiliyor, kusura bakmayın." diye bir cevap aldık.

ben bunları yaşadım başkaları yaşamasın diye yazıyorum bunları, yarın öbür gün doğurmak için acıbadem hastanesine gittiğinizde doktor başka şehre taşındı orayı arayıp randevu alın diyebilirler size...