şükela:  tümü | bugün
  • istanbul, küçükçekmece, atakent mahallesinde bulunan 2006 yılında açılmış ilçenin en gözde okullarından biri.
    kcekmecesabahattinzaim.meb.k12.tr/
  • 2006 yılında açılmış, 2010 yılında anadolu lisesi olmuş okul. 2011 yılında eski müdür ramazan aşçı başka liseye* atanmış, yerine celal yıldırım getirilmiştir.
    açık adres: atakent mahallesi 3. etap, 4. cadde, halkalı, küçükçekmece, istanbul, türkiye.
    telefon numarası: +902124703464
    faks: +902124704212
    e-posta adresi: 972872@meb.k12.tr

edit:
    müdür değişmiş yasin şahin olmuş.
  • ankara karacaören'de de bir adet bulunan, bugün recep tayyip erdoğan'ın fatih projesi açılışını yapacağı okul.
  • 8, 9 sene önce mezun olduğum lise.

anadolu lisesi kazanamadığım için mecburen düz liseye yazılmıştım. o sıralar düz lise vardı. insanlar anadolu lisesi kazanıp üniversite giriş sınavında ekstra puan almak için anadolu lisesini kazanmaya çalışıyordu. bizde kazanamayınca mecburen buranın yolunun tuttuk.

ama devletimiz sağ olsun anadolu lisesi, meslek lisesi, düz lise ayrımını kaldırıp üniversite giriş sınavında kat sayıları eşitleyince kaybettiğimiz sınavı kazanmış olduk.

35 kişilikti sınıflar bu yüzden okulun her yeri tıklım tıklımdı. spor salonu, konferans salonu hepsi ufacıktı. öyle veya böyle 4 seneyi bu şekilde bitirdik. tek üzüldüğüm nokta olumlu yada olumsuz tek bir anım yok. bomboş gidip geldim liseye. keşke şimdiki aklım o zaman olsaydı diyorum herkes gibi.