şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşın referansı ile markamı tescil ettirdiğim ve bilgi birikim bakımından son derece donanımlı ve güleç yüzlü arkadaşların çalıştığı patent ofisidir.piyasaya yeni girmişler ama işin ehli arkadaşlar tarafından kurulan hızlı,interaktif ve işini düzgün yapan az sayıdaki patent ofislerinden birisidir. sektörde 10 yıllık tecrübelerini artık kendi şirketleri altında değerlendirmeye başlamışlardır, hayırlı olsun diyelim.

piyasadaki patent ofislerinin yaptığı gibi sonradan şuna para buna para demeden,en başından net şekilde düzgün bilgilendirmeleri yapıp işe öyle başlıyorlar. markalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz patent ofisidir.

merak edenler için.
  • marka tescili için bir tanıdığıma önerdiğim ve bunun devamında kendileriyle alakalı pişman olmadığı, pişman olmadığımız, pişman etmeyen, bilakis profesyonel çözüm sunan patent ofisi.
  • vallahi marka tescili konusunda sektörde gayet deneyimli olan patent ofisi. yazılım vs birçok alanda fikir, iş patentinde rahatlıkla sorunuzu çözebileceğiniz güleryüzlü insanların olduğu bir şirket.
  • bu işlerle alakam olacağını hiç düşünmemiştim ama oldu resmen. bir marka itiraz sıkıntısı yaşıyordu arkadaşım, bana bildiğim firma olup olmadığını sordu. benim elbette yoktu ama yazılımcı arkadaşlara danıştım. onlardan biri yönlendirdi prof patente. telefonda firma sahibiyle görüşme fırsatı buldum. konuya hakim olmadığım için saçma sapan itirazlarım ve sorularım da oldu ama son derece kibar bir üslup ve sabırla cevap verdi kendileri. ön bilgiden sonra ilgili arkadaşım devam etti görüşmelere, uygun rakamlara kaliteli hizmet aldığını söyledi. ücret politikaları sektöre göre makul, hukuki aşamada da epey bilgilendirmiş firma sahibi. merkez ofisleri acıbadem caddesinde merkezi bir yerdeymiş ama ben gitmedim. kaç yıllık firma bilmiyorum yalnız sektörde epey deneyimliler anladığım kadarıyla.