• acibadem bakirkoy hastanesinde gastroentroloji dalinda hizmet veren prof.ayni zamanda acibadem universitesinde ders de vermektedir.
    hastalariyla tum insanligini ortaya koyarak ilgilenmektedir.ilk etapta sadece bana boyle davraniyor,enteresan diyen ic sesim egosuz,mutevazi bu doktora cok sasirmisti amaaa diger hastalariyla da konustugumuzda insanligi onunde saygiyla egildim.evet doktor olarak ettigi hipokrat yeminini unutmadan yanina insanligini da koyabilen,hastalariyla 7/24 ilgilenen,ayni zamanda bir psikolog edasiyla surekli olumlu motive eden,hastasi hastaneden ayrildiginda bile surekli arayarak bir sikayetin var mi diyecek kadar bu dunyaya,bu ulkeye biz fanilere fazla olan "adam" .hastaliginizi doktor dilinde degil de sizin anlayacaginiz sekilde anlatan,cizen evet yanlis duymadiniz bir a4 e cizerek,maketi alip gostererek anlatan,gece gunduz belli araliklarla hemsire olmadan asiatan olmadan bizzat kendi cep telefonundan sizin sesinizi duyarak durumunuzu kontrol eden,sabah mesaisine sabah 7 de baslayan,aksam 5.30da bitti mesaim demeyip devam edebilen,hastanenin cikardigi ucretlere bizzat mudehale ederek itiraz eden,gerekirse alinacak ucrette indirime kendi referansini vererek ucret indirimi yapan(ozel saglik sigortam var) surekli gulumseyen,bankodaki asistanlarinin yanina gittiginde hastalarla siraya girip diyecegini demek icin sira bekleyen insan.siz gordunuz mu bilmiyorum ama ben boyle doktor gormedim,hele ki tek amaci kâr olan buyuk bir ozel hastanede.bunun ne parayla,ne sohretle ilgisi var,bu safi insanlik hani su unutmus oldugumuz,hani buraya yazilip anlatilmak istenecek kadar ozlenmis olan.
    ***bu arada benim rahatsizligim oyle olumcul vs degil,diyebilirsiniz ciddi bir rahatsizligin var ki boyle olmus,hayir.dedigim gibi bir bana degil tum hastalarina ayni bakis acisina sahip,ayni onyargisiz ve tarafsiz yaklasima sahip kendisi.bazen dusunuyorum da ben neden bu kadar sabirli ve olumlama yapabilen biri degilim diye,neyse...
    hayatimda gordugum en insan "insan" iyi ki bu topraklarda
hesabın var mı? giriş yap