14 entry daha
  • bu seneki öss puani 345.72 olan gecen seneki puaninin üstüne cikan okuldur.
    okula kayitta xavier in "vallahi devlet para vermiyor. hepsi yeni gelen ogrencilerin katkilari ile" dedigi bir kac sene önce objektif programinda gün isigina cikarilmistir (bkz: mutant okulunda skandal)..
    tarih ve din derslerine ayni hocayi gorevlendiren (bkz: beast) xavier in bazen ayna karsisina gecip "her ögretmenin bir lakabi vardir. biz de taktik sizin yasinizdayken ogretmenlerimize isim. cok ugrasmayin bana kel mahmut xavier derler" dedigi bir rivayet olunur..

bu sene kapilarini 25 eylülde acacak okul 26 haziranda ogretim yilini noktalayacaktir.
    okulun dis cephe boyasi marshall in su bazli silikon dis cephe boyasi ile yapilmistir..
  • sınavlarda kopyanın önüne geçilemediği bir okuldur.
  • gecen seneki türkiye liseler arasi basketbol turnuvasinda afyon kocatepe anadolu lisesi tarafindan turnuva disina atilmis okuldur.. artik afyonlular nasil bir spor egitimi veriyorlarsa.
    ha bu arada farkettiyseniz okul tam olarak ankara polatlida kurulmustur. topcu tugayinin o kadar büyük olmasini mantiksiz bulanlara buradan goz kirpmak istiyorum ve malikanenin tam yerini soylemiyorum..

ilginc bir trivia bilgisi vereyim coskun sabah bu okuldan terktir.. o essiz elektro uddan anlasilabilir coskun sabah in yari mutant oldugu gerci..
  • okulun finansmanı xavier'ın ara sıra las vegas'a gidip poker sırasında zihin okuma güçlerini kullanması ile sağlanmaktadır. en azından the essential uncanny x-men'de* mi bir yerde böyleydi. eminim sonradan saçmaladıklarını farkedip başka birşey uydurmuşlardır. işe bak be, mutantı-insanı kardeş yapacaz diye okul kur, las vegas'ta milleti dolandır, mutantçıkları besle, okut. eminim elektriği de kaçaktır koskoca malikanenin.
  • hakkında bu kadar entry girilince yeniden öğrenci almaya başladığını sandığım okul, nee hiç mi kapanmamıştı? magneto abimle adam toplamaya gittim ben , gelicem.
  • kurucu müdürünü kaybetmiş okuldur. başları sağolsun.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap