şükela:  tümü | bugün soru sor
552 entry daha
  • bugün sonunda izleme fırsatı bulduğum devlet tiyatrosu oyunudur.
    13 gün önce aldığım biletin oyun gününe gelmesine kadar günler neredeyse hiç geçmedi.
    bileti almak bir dert oyunu beklemek bir dert.
    arkadaşlara bu haftasonu profesyonele gidiyorum derken bile aman nazar değmesin diye tahtalara vura vura bir hal oldum.
    kış günü bülent emin yarar ve yetkin dikincilerin hastalanmaması için dua ettim resmen. eğer böyle birşey olup oyun ertelenseydi ne tekrar bilet almaya ne de oyunu bekleme tahammülüm kalmayabilirdi.
    hatta aman ne olur ne olmaz diye sahneye 1 saat öncesinde gittim.
    abartıyorsun diyebilirsiniz belki abartmış da olabilirim ama izledikten sonra abartmadığımı anlayacaksınız.
    oyunun 1 saat 45 dakika tek perde olduğunu görünce yahu nasıl olcak tuvaletimiz gelirse oyunu kendimize zehir edebiliriz diye düşünürken oyunu izledikten sonra bırakın tuvaleti nefes bile almadığımı anladım.
    bülent emin insanları gülmekten yardı resmen. yeri geldi duygusallaştırdı.
    --- spoiler ---

babalar çocuklarına her zaman söylemek istemediklerini söyler. söylemek istediklerini ya söyleyemez ya da söylemeye fırsat bulamaz
    --- spoiler ---

eminim bu oyunun sonunda insanları ağlatmak isteseler ağlata ağlata da gönderebilirlerdi.

buradan tüm oyunculara sevgi ve saygılar. tekrar buluşmak üzere.
  • bugün 15:00 seansında izlediğim muhteşem oyundur. bilet bulmak için onca çabaya değdi. gitmemis sozlukculere canıgönülden tavsiye ediyorum... spoiler vermeyeceğim, gerek de yok...
2 entry daha