şükela:  tümü | bugün
  • sözlük'e gelen yenilikle birlikte ben butonunda profil fotoğrafını kullanan yazar(lar) *
    ben birkaç tane gördüm mesela..
    kız bu özelliğin gelmesini bekliyormuş.
    nickini verip ortalığı karıştırmak istemiyorum, kendi tercihidir, fikir özgürlüğüdür.

..saygı duymak gerekir.
  • elleri tetikte profil fotoğrafı özelliği gelmesini bekliyormuş demektir. yeminle bunları ıslak odunla dövmek lazım. instagram, twitter, facebook, tinder, whatsapp, bilumum sevgili, fakbadi bulma uygulamaları, sitelerinde yeterince ifşa olmamıştınız bir de ekşi sözlük'te deneyin. yeminle yeni nesil tatlı tatlı tokatlamalık geliyor. evet.
  • efendim profil fotoğrafı koyan yazarlardan biri de benim.
    hiç bu anı beklemiyordum veyahut ifşa olmak için de can atmıyorum.
    sadece şunu söylemek istiyorum:

gelen bir yenilik var ve bizim buna uymamız veya uymamamız tamamen yazarın kendisine kalmış. sen profil fotoğrafını koymayabilirsin fakat diğer bir yazar koymak ister. geçen bir sözlük vardı üyelik falan açtım adını unuttum hatırlarsam yazarım orada bu durum çoktandır varmış. şaşırmıştım fakat bir şey diyemezsin format bu.

instagram,facebook vb. şeyleri eklemeyeceğim. o kadarına gerek yok benim için.
  • benim efendim. profilime planet of the apes filminin meşhur kahramanı sezar'ın fotosunu koydum. çok mu gördünüz bana? aşk olsun.
  • hataları aşabilirsem şu resmi koyarak aralarına katılacağım.

ama olmamalıydı lan, bu iş pembe otobüslere dönecek. önce isteyen koyar olacak, sonra koymayan gömülmeye başlanacak ve sonunda burası tinder olacak.
  • üstüne bir de kendi fotoğrafını koyduysa yazdıklarıyla değil de fiziki görünüşüyle ön plana çıkmak isteyen kalemine güvenmeyen yazardır. kendisini ciddiye almam mümkün değil şahsen.

şaka lan şaka zaten ciddiye alınacak bir şey yazan adam kalmadı bu ortamda. koyun koyuşturun iyi düşer burdan he.
  • herkes nick'ini betimleyen fotoğrafı kullanabilir.

örnegin: kanzuk, dürüm; ssg, pena gibi.
  • bir süre sonra bütün eleştirenlerin de adapte olacağı, bu tür başlıklardan "profil fotoğrafına şunu şunu koyan yazar" , "profil fotoğrafını sürekli değiştiren yazar" vs. başlıklarına geçeceğimiz yenilik.

bu her zaman böyle olmuştur.
  • fotoğraf büyütülemedigi için mecburi ozcekim fotoğraf koyan yazardır.iclerinde bende varım.

sonuç olarak, halihazırda zaten istenildiğinde ip adresiniz sözlük yönetiminden isteniyor ve onlar veriyorlar.

uygulamada bayağı bug var yalnız.