• ahlak sınırları içinde isteyen istediği fotoğrafı koyar. gereksiz bir tepki olmuş.
  • insanlar karaktere değer verir doğru veya yanlış bırakın kardeşim resim olaylarını bir insan niye baksın ki gereksiz yere resmine?
  • resime fotoğraf koyamıyorum ben , yaşım tutmuyor.
  • niyet okuyuculara dert olmuş erkektir.
    hayır kendi fotoğrafı olabilir adamın.
    platformun anonim olması ve ana özelliğinin de anonim kalmak olması kişinin kendi fotoğrafını koymasına engel mi?

yahu adam kendisini seviyordur. güzel ya da çirkin olmaktan bağımsız olarak söylüyorum. ayrıca niçin profile resmini koyan erkek böyle yaftalanırken kadın ayrı tutuluyor. erkek koyunca tukaka niyet okuyuculuğu kadına laf etmek yok?

insanların kişisel tercihleri hususunda bir yargılama yapmak, niyet okuyuculuğuna girmek nereden tutsan elde kalacak bir şey.

(bkz: laissez faire laissez passer)
  • (bkz: profil resmine kedi fotoğrafını koyan erkek) olsaydı, cevabı "ben" olacağım hede.

bu arada profil fotoğrafı nedir yahu?
  • gozunuz gonlunuz acilsin diyedir. uzak kilometrelerden bir sevgi saygi selamlamasidir. adios'tur.
  • kendi çirkinligini yüzde oranını yüksek tutarak kapatmaya çalışan ılıklara dert olmuş hede'dir. olm adı üzerinde profil fotoğrafı! yani isteyen istediğini koyar ve kız düşürmek veya abuk bir niyet olmak zorunda değil fotoğraf koymak için.

herhangi bir sosyal medya aracı kullanmıyorum ve herhangi bir sakıncasını da görmedim. ayrıca bazı yorumlarda kız zannedip yürümek isteyen suserlar'ın profili görmeleri yeterli oluyor bu durumda.

ayrıca (bkz: derdini sikeyim butonu)
  • bende koydum ama yukarıda yazıldığına göre yolluymuşum bunu öğrendim.
  • niye erkek diye sınırlama getiriliyor. insan diyelim şuna. ayrıca gayet normal. nesi yadırganıyor ben anlayamıyorum?
  • bugün de yollu olduğumuzu üstüne arandığımızı öğrendik. hadi bakalım.

aranıyosak, bulursun aslan.
hesabın var mı? giriş yap