şükela:  tümü | bugün
  • erkeğin profilindeyse;

"kız arkadaşım beraber fotoğrafımızı koymamızı istedi. ben önce hayır dedim. o tavır yaptı ve ben de haklı bir bahane bulmak konusunda yaratıcı olamadım. bu kız facebook hesabım dahil olmak üzere hayatımın her yerine müdahale ediyor. şimdilik iyiyiz ama sonunda ya patlarım ya da alışır giderim bu tahakküme" şeklinde bir bilinç altı mesajı gönderendir. böyle acıklı bir alt metin içerendir.
  • normalmiş de gariplikmiş de acınası durummuş da komikmiş de...ya olm bırakın bunları. hepimiz sevgilisi olmayan insanlarız işte. bunların yaptığı bariz götlük.

sen simit yerken karşında iskender, zeytinyağlı yiyen arkadaşın neyse, bu da o işte. göt.
  • fotoğrafa göre değişecek durumdur, bazıları çok tatlı oluyor arkadaş ama bazı çiftler var ki allah günah yazmasın estağzubillah fotoğrafı geçtim varlıkları katlanılmaz olabiliyor.
  • suat kılıç 'ın tercih etmediği uygulamadır.
    eğer etseydi facebook'un da şu resmi görebilirdik.
  • sosyal paylaşım sitelerinindeki profil fotoğrafını, resmi evraklara iliştirilen vesikalıkla karıştıranları rahatsız eder..

enişteyle, emmoğluyla, arkadaşlarla, yeni alınan gitarla, arabayla, yeni alınan ayakkabıya sarılarak ve daha bi alay sikim sokum şeyle çekilmiş fotoğrafı koymak gibi sevgiliyle çekilmiş fotoğraf koymak da sadece sevgiliyle çekilmiş fotoğraf koymaktır..

abartmayın..
  • birkaç gün önce çok daha ileri seviyesine tanık olduğum eylem.

(bkz: profil resmine sevgilinin fotoğrafını koymak)

fotoğrafı konan kişinin fotoğrafı da hani artistik bir fotoğraf değil. fotoğraf sahibinin çekmek için kendi kolunu kullandığı ve vesikalık gibi sadece kafanın olduğu bir fotoğraf. sanki profil ona aitmiş gibi bir izlenim yaratıyor. ne hissettiğimi anlayamadım ilk gördüğüm an. "daha neler göreceğiz lan şu dünyada" derken sağ alttan bir mesaj belirdi:

"nasıl, sevgilimi beğendin mi? ;)"

bilgisayarı kapattım, temiz hava almak için balkona çıktım ve çığlığı bastım gökyüzüne.
  • her tartışma, ufak ve geniş çaplı ayrılıklarda, ücretsiz izinlerde itinayla ve küfürlerle hatun kişi tarafından anında kaldırılmaya mahkum, barışma ve sevişme takvimine göre zırt pırt eklenip kaldırılarak tüm sosyal medyanın ve zaman tünelinin tam zamanında içine sıçmakla mükellef eylemsi.

bir de ilginç olan söz konusu şahısların münasebeti 2 hafta, fotoğraf sayısı 200. ne ara çekiniyorsunuz bunları allahaşkına kuzum. aşkımla kahvaltı keyfi, balımla piknik keyfi, bitanemle alışveriş keyfi, sevgilimle oralet keyfi, haftasonu gezmesi, haftaiçi okula gitmesi, öğlen yemek yemesi, kantinde sıra beklemesi, arkadaşlarla eğlenmesi, 1.ayı 1.yılı, ayrıldı benden ayı, en yakın arkadaşım burcuda var ne varsa keyfi o zaman burcuyla kahvaltı keyfi. tam kurtulduk derken bu sefer mertle barışma yemeği, sabahına aşkımla tekrar kahvaltı keyfi.
    biz de toplanıp okey oynayalım o zaman.
    (bkz: cıvık müdürüm afedersin)
  • sevgiliyle isimleri birlestirerek profil adi olusturan insanın bir derece altı.
  • hep kıskanmışımdır. hele bu aşık olduğunuz kız ise çok koyar be sözlük.