şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • yeni sözlük şeysi. özelliği.

entry girdikten sonra buna tıklayınca profilinize girenler seçtiğiniz entryi görüyor sanırım.
  • sözlüğün son bok yemesidir.
  • entry silerken karşıma çıkan hede. meğer yeni eklemişler. şansa bakın sayın seyirciler!
  • entry silerken fark ettiğim yeni özellik.
  • kullanışlı bir özellik. ekşi duyuru'ya alternatif olacağı kanaatindeyim. şöyle ki;

bir yazar amerika birleşik devletleri tarihiyle alakalı bir entry giriyor. o entry'de diğer yazarlardan kendisine bu konu hakkında okuyabileceği kitap önerisinde bulunmalarını istiyor.

aynı entry'nin sol frame'de kalış süresi maksimum 10 dakika.

bu tarz bir duyuruyu görecek maksimum kişi sayısı 20; cevaplayacak kişi sayısı 1, bilemedin 2.

aynı entry'nin profile sabitlenmesi durumu ise paha biçilemez.
  • (bkz: kendi reklamını kendin yap özelliği)

bırakın bir yer de olduğu gibi kalsın.
  • (bkz: süper olay)
  • başlıklarını engelle fasilitesini düzgün çalıştıramayan sözlük yönetiminin sözlüğe eklediği yeni fasilite. keşke önce diğer şeyler düzgün çalışıyor olsa.

edit: kodlama yapan arkadaşlar için daha net açıklayayım;

- tegmenberrendo, cengizem, mrtcevik, incidengeldimabey gibi kekoların açtığı başlıklar gündeme düştüğü zaman başlıklarını engelle fasilitesi çalışmıyor.
    - başlıklarını engelle fasilitesinin ilk sunulduğu tarihten önce açılan başlıklarda bu fasilite çalışmıyor.

biz bu yavuşakları hiç görmek istemiyoruz arkadaş. bu kadar zor olmamalı şunun kodunu yazmak. he amaç bizleri trigger edip tık kazandırmaksa süper başarılı bir fasilite.

he sen diyebilirsin ki, yazıp gündeme sokmasınlar arkadaş, ben size 9 entry kredi veriyorum; o zaman ben de sana derim ki, fav sayıları gözükmesin, bu sayede trolleri besleyen yavşaklar da ortadan kalkmış olur, gündeme falan giremezler dolayısıyla.
  • nokta atıştır.
  • türk internet kullanıcıları için sosyal medyanın en büyük alternatifi olan sözlüğümüzün yepis yeni fasilitesi. ben beğendim.