• 1 nisan senlikleri'nin son halkasi. pek bi hos facebook dallamalari gondermesi ayni zamanda..

tamami; "profilinize kim bakmış görmek ister misiniz? buraya reklam verin - profilinize bakanlar size görünecek - sistem %100 otomatik çalışmaktadır ve %100 garantilidir"
  • facebook'tan sonra burda da karşımıza çıkmayı başarmıştır.
  • ardından sözlüğün dest-i izdivac olayına bağlanmasını beklediğim mesajdır. profiline kimin baktığını öğrendikten sonra, çiftler buluşur, görüşür, ve sonunda da anlaşırlarsa tüm ev eşyaları da esra ablalarından....
  • sayfanın ilk şartında " ilk yapacağınız şey arkadaşlarınızı buraya davet etmek" yazan uygulamadır. devamındaki şartında ise "bütün listenizdekileri davet ettiğiniz takdirde facebook size otomatik mesaj yollayacaktır" yazan modern vaad kandırmacasıdır.
  • aptallar için pozitif ayrımcılık kapsamında, mahkeme kararıyla bu tür linklere vs lere erişimin yasaklanması lazım..
    ciddiyim..
  • böyle bir uygulamaya bir gruba katılarak erişebileceğini zanneden binlerce insanın bir arada bulunduğu, grubu kuran kişinin böyle bir sürüyle ne yapmayı amaçladığı henüz `facebook` yetkilileri tarafından da çözülememiş geniş kitle
  • bunlardan bir tanesi arkadaş listenizden rastgele birilerini seçip falanca profiline bakmış, filanca profiline bakmış diyor idi; üstüne üstlük apllication bilgilerinde bunların tamamen rasgele seçildiğini de açıklamışlardı ama baya bir şekle girenler, şeker sen de hergün benim profilime bakıyosun diyenler olmuş idi bana yahu! eeeh eytere bea!yahu kıllı mısın, manyak mısın, hoşlandığın biri var da sana baktı mı diye mi merak ediyorsun; sana bakmasını istemediğin insanları da ekledin de onu mu kontrol etmek istiyorsun? sana ne kim baktıysa baktı ya! hepsi senin arkadaş listende değil mi arkadaşım o insanların? istedikleri zaman bakabilsinler diye eklemedin mi zaten? adamın canı sıkılır rastgele senin profiline bakar, bunu bilince ne olacak? ne anlam çıkaracaksın öğrensen? bir de böyle bir uygulama yok arkadaş, böyle bir şey yok ,anlayın artık! başlarda merak ettiniz gördünüz, denediniz olmadı, hala "kim bakmış bilio musun", "resmini kim tıkladı bi bilsen", ""kim sana bakıp "allaan şişkosu ne biçim çıkmış" dedi bilmek ister misin" gibi şeylere kanmayın yahu!
  • külliyen yalan olan uygulamadır. inanan arkadaşlarım var ve bunlardan biri elektirik elektronik mühendisliği okuyor, ne kadar meraklı milletmişiz yahu.
  • malesef arkadas listemde de kullananlarin oldugu uygulama. "ben bakiyorum" diyorum ama yeterli gelmiyor onlara. bu da inananlar icin geliyor;

http://www.chip.com.tr/…aniza-kim-bakmis_18931.html
  • sikimsonik facebook uygulamalarından biri...

bir de profiline bakanları ana sayfada yayınlayıp deşifre edenler var ki tam dayaklık. hayır amaç ne onu anlamadım! futbol takımı listesi gibi onu yayınlıyorsunda n'oluyor? ulan zaten senin arkadaşların değil mi onlar?... ne olmuş profiline bakmış da anlamadım arkadaş. sen o profili bakılsın diye oluşturmuyor musun zaten? eee!. nasıl bir ego tatmini, nasıl bir boş işler müdürlüğü, nasıl bir şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceliktir bu yahu.