şükela:  tümü | bugün
  • 1 nisan senlikleri'nin son halkasi. pek bi hos facebook dallamalari gondermesi ayni zamanda..

tamami; "profilinize kim bakmış görmek ister misiniz? buraya reklam verin - profilinize bakanlar size görünecek - sistem %100 otomatik çalışmaktadır ve %100 garantilidir"
  • facebook'tan sonra burda da karşımıza çıkmayı başarmıştır.
  • ardından sözlüğün dest-i izdivac olayına bağlanmasını beklediğim mesajdır. profiline kimin baktığını öğrendikten sonra, çiftler buluşur, görüşür, ve sonunda da anlaşırlarsa tüm ev eşyaları da esra ablalarından....
  • sayfanın ilk şartında " ilk yapacağınız şey arkadaşlarınızı buraya davet etmek" yazan uygulamadır. devamındaki şartında ise "bütün listenizdekileri davet ettiğiniz takdirde facebook size otomatik mesaj yollayacaktır" yazan modern vaad kandırmacasıdır.
  • aptallar için pozitif ayrımcılık kapsamında, mahkeme kararıyla bu tür linklere vs lere erişimin yasaklanması lazım..
    ciddiyim..
  • böyle bir uygulamaya bir gruba katılarak erişebileceğini zanneden binlerce insanın bir arada bulunduğu, grubu kuran kişinin böyle bir sürüyle ne yapmayı amaçladığı henüz `facebook` yetkilileri tarafından da çözülememiş geniş kitle
  • külliyen yalan olan uygulamadır. inanan arkadaşlarım var ve bunlardan biri elektirik elektronik mühendisliği okuyor, ne kadar meraklı milletmişiz yahu.
  • malesef arkadas listemde de kullananlarin oldugu uygulama. "ben bakiyorum" diyorum ama yeterli gelmiyor onlara. bu da inananlar icin geliyor;

http://www.chip.com.tr/…aniza-kim-bakmis_18931.html
  • sikimsonik facebook uygulamalarından biri...

bir de profiline bakanları ana sayfada yayınlayıp deşifre edenler var ki tam dayaklık. hayır amaç ne onu anlamadım! futbol takımı listesi gibi onu yayınlıyorsunda n'oluyor? ulan zaten senin arkadaşların değil mi onlar?... ne olmuş profiline bakmış da anlamadım arkadaş. sen o profili bakılsın diye oluşturmuyor musun zaten? eee!. nasıl bir ego tatmini, nasıl bir boş işler müdürlüğü, nasıl bir şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceliktir bu yahu.
  • pislik, mikrop, veba gibin bir uygulama ve benzer uygulamalar.
    belirli periyodlarla facebook ekranımın sağ üst köşesinde "1 bla bla bla... 100% çalışıyor invitation" belirmekte ve bende her seferinde kim lan bu salak hemen sileyim böylelerini diye üzerine tıklarım, bazı bazı harbiden salak bi insan çıkıyo bu daveti gönderenler ve kendilerine güle güle diyorum, ama bazen de konuşup görüştüğüm, sevip saydığım, aklı başında bildiğim bir insan evladı yolluyo bu davetleri. işte o zaman ne bok yiyeceğimi bilemiyorum, sen de mi? diye kendi kendime sormak ilk yaptığım şey oluyor ve ardından sadece daveti geri çeviriyorum, bazen de bu arkadaşlara bir mesaj yazıyorum garipsememi belirten. yapmayın güzel kardeşim böyle şeyler, dankek misiniz siz?