şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz ay satın aldığı profilo bd2064w2vn model buzdolabının 15 gün sonra çatlamasının ardından kusurun kullanıcı olarak bana yüklenmesi rezaletidir.

sağlam olduğunu düşündüğümden her defasında profilo markasını önermiş ve çevremde en az 15 kişiye bu markayı aldırmışımdır.

ben de lazım oldu ve gidip yine profilo alayım dedim. profilo bd2064w2vn modeli hoşuma gitti ve aldım. eve kurulmasının 15.günü raflarının plastikleri ayrılmaya ve mal çatlamaya başladı. 1.ay dolmadan 3 rafı da çatladı.

servis çağırdık tabi tahmin edebileceğiniz gibi "kullanıcı hatası" deyip gittiler.

geçen gün resimlerini çekip profilo'nun genel merkezlerine mail attım. telefon istediler gönderdim arayıp "kullanıcı hatası" deyip tekrar sinir harbi yaşattı.

bizde eski bir profilo buz dolabı daha var. 15-20 yıllık vardır. onun raflarında bir sıkıntı yok ve ona daha ağır şeyler koyuyoruz.

resimleri ekleyeceğim bu çatlamalar birbirinden ayrılmış kavuşmuyor.
    yani kırılsa ağzı ağzına gelir ama bunlar soğuktan o kadar gerilmişler ki çatlak yerleri birleştirmek mümkün değil.

buzdolabının çatlamış hali görseli için tıklayın
    modeli şudur

konuyu görüp bana ulaşmak istersiniz diye yazarlardan ve çaylaklardan mesaj alımını açıyorum.
  • beko almak varken kaşınmaktır.
  • beko veya arcelik gibi ülkenin yüz akı (sayılı) beyaz eşya üreticileri duruken, gidip elin profilosundan alıyorsan az bile olmuş dediğim rezalettir..
  • profilo almak kullanıcı hatasıdır. yetkili servis haklıdır.
  • geçmiş olsun. güney korelilerden şaşmayacaksın arkadaş. bütün evi lg ile dizdim, canavar gibi her makina. yerli markaların ta amk.
  • başlığı portofino'nun kendi hatasını müşteriye yüklemesi olarak okudum. bir ülkede şehirce nasıl bir hata yapılır, ve akabinde bu hatayı tüm şehir nasıl başka birine kakalar diye anlamaya çalışıyordum ki yanlış okuduğumu öğrenmem uzun sürmedi..
  • bu markayı kullanan mı kaldı
  • raflar çatlakken bile üzerine 2 kilo portakal konabiliyorsa bence sıkıntı yok öyle kullanın dedirten olaydır.
  • geçmiş olsun rezalet gibi rezalettir. buzdolabının içine yerleşmediysiniz (!) ki o da imkansız kesinlikle profilo hatasıdır. attığınız fotoğraflardan da bellidir. gerekli mercilere ulaşıma devam ediniz hakkınızı arayınız lütfen.
  • maxigenouss sanırım yanlış anladın. diğer 15-20 yıllık ailecek kullandığımız profilo ile yeni alınanı karıştırdın sanırım.