şükela:  tümü | bugün
  • acilen türkçe noktalama kuralları diye bir gerçeğin var olduğunu hatırlaması gereken sözlük yazarı (ya da yazarları diyeyim). neredeyse her cümlesi iki (!) ve üzeri sayıda noktayla bitiyor.* favorisi üç nokta ama yeri geldiğinde dört noktaya kadar çıkabiliyor. ayrıca noktalamanın bir tarafında boşluk olması gerektiğini kavramış ama hangi tarafında olması gerektiğini henüz çözebilmiş değil. kafasına göre takılıyor. kitap okumaktan falan bahseden insan böyle yazmaktan biraz olsun çekinir yahu! kendi gönderisini beğenen facebook teyzesi misin sen? kadın persona sana sesleniyorum çünkü erkek olan her kimse düzgün yazıyor, rica et o öğretsin sana. #101589000
  • büyük bir zevk ile takip edip, bir çok entry ve konuda kendisi ile hem fikir olduğum kaliteli yazar. buradan kendisime selamlarımı iletiyorum.
  • (#105354700) bu başlığı es geçmiştim bro, hislerime tercüman olmuşsun..
  • geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ettiğim severek okuduğum yazar arkadaşım.
  • biraz geç bir kutlama mesajı oldun farkındayım fakat, sen ve eşin dilerim bir ömür boyu mutlu olursunuz.tüm iyi dilek ve temennilerim sizlerle brom.
  • evlenmiş olduğunu öğrendiğim yazar.
    mutluluklar sizin olsun.
    kendisini severek takip etmekteyim.
  • https://eksisozluk.com/…sil-yapti--7924/yanıt/12710 entry'si için kendisine teşekkür etmek istediğim ancak mesaj kutusunun kapalı olduğunu fark ettiğim yazar. teşekkürler.