• hayırlı olsun kardeşim youtuber olmuşsun.
  • yeni bir dile geçme ihtiyacı videosunu seyrettim... o gerizekalı sınıfında cevap seçenekleri arasına hem 8 hem 10 u koyan mal hocanında, yeni bir dile geçelim diye sikindirik bir çıkarım yapan ama bunun ne demek olduğundan nasıl olacağından bile basetmeyen ve ne dediği anlaşılmayan videonun da puanını eksi verdim kardeş... o videoyu seslendiren kimse söyleyin bi daha yapmasın...
  • çocuklar, gençler, orta yaşlardakiler ve yaşlılar için faydalı bir kanal. burada, toplumu yakından ilgilendiren ya da öyle olması beklenen somuta ve soyuta ilişkin çeşitli içerikler seslendirilmekte. youtube kanalı olmasının ötesinde, ismiyle müsemma olduğu üzere, uzun vadeli bir projenin de adıdır. devamlı suret ve süratle istihsâl olunan rafine metinler aracılığıyla, hayatı doğru okuma ve doğru anlamlandırma orjininde, yararlanmak isteyenler için kaliteli bir yer.
  • şehir enstitüleri ve kuantum videosunu izledim.hani çocukken yeni bir kelime öğrenince her yerde kullanmak isterdik ya, videodaki arkadaş da bir ton garip ve günlük konuşmak dilinde kullanmadığımız ne kadar kelime varsa cümle içinde kullanmış.bir şeyler anlatmak istiyor ama ben anlayamadım.
hesabın var mı? giriş yap