şükela:  tümü | bugün
 • project bluebird'den turetildigine inandigim, cia'in zihin yikama projelerinin teknolojik acidan daha gelismis versiyonlu bir komplo teorisi. meraklilari icin: http://www.metacafe.com/…_and_the_prophet_hologram/

  fakat adamlar kafa mi buluyor, yoksa ciddiler mi kestirebilmis degilim, zira arkadaki halivuud tipi seslendirme beni benden aldi. da, seslendirmeyi sallarsak kisaca su teori ustunden gidiyorlar: subliminal perception'la bir takim gorsel iluzyonlar beraber verilerek bir sure sonra (bu tarih de 2012 diyorlar) kictan uydurma bir uzayli isgali * duzenleyecekler, tum devletler ve ordular tek cati altinda toplanarak outgroup'a (dis tehlikeye, "otekiler"e) karsi birlik olmaya itiraz etmeyecekler, ki bu da yeni dunya duzeni'ne tam anlamiyla bir gecis olacak.

  ilk izledigimde guldum ama sonra tum zenci baskanli amerikanin uzaylilar tarafindan isgal edildigi ve sonunda tum dunya ordularini da kanatlari altina alarak uzayli isgalinden kurtardigi guzide filmler aklima gelince bir an tirsmadim degil. hani dusunuyorum, su an gokyuzunde rengarenk isiklar gorsem, ardindan cnn - bbc hepsi yayinlarini kesip canli yayindan dunyanin her yerindeki uzayli isgallerini vermeye baslasalar, durustce soyluyorum ki korkudan altima kaciririm. ki boyle bir durumda dunyaca ve ziyadesiyle kaosa doymaz miyiz? fakat komplocular haklilarsa, bu operasyonun baslarindan biri de bingo mel gibson. signs olsun, conspiracy theory olsun, ki katoliklik konusuna hic girmeyelim, adam yillardir yavas yavas lassie misali bize bir seyler anlatmaya calisiyor belki de?

  o bu degil de, su gun isgal olsa, bu komplo teorisinden haberdar olan biri olarak ciksam sokaga, desem ki uzaylilara "hadi ulan ibi$ler, siz giderken ben donuyordum, cikarin o yesil maskeleri, yemezler!", fakat ben boyle derken uzaylilardan biri kolumu kapsa yese, net soyluyorum iste o noktada imana gelirim. komploymus, teoriymis, bunlarin hepsini kafadan sallar, artik o andaki trendy din neyse ona doner, evimin kadini, cocuklarimin annesi olurum. bu ev baska bir galakside de olabilir, ayri.

  neticede demek ki soylenen uzayli isgali gerceklesirse, uzaylilarla muhattap olan ilk kursun askerlerden olmamak lazim. ki bakin, burada mel yine devreye girip, tum filmi ciftlikten bir adim kipirdamadan bekleyerek gecirmis olmalariyla bize bir seyler anlatmaya calismis. eh, hadi eli arttiriyorum o zaman, peki ya mel kendisi uzaylilarin basiysa? yaa, yaa. an gecmiyor ki yeni bir komplo teorisi cikmasin. da, mel'i iki cocuguna, koyu katolikligine, aramizdaki yas farkina ve gerekirse uzayliligina ragmen kabul etmeye hazirim, net.
 • hüsnü mübarek sonrası mısır'ı karıştırmak, kıpti kesime gaz vermek için olsa gerek, geçen cuma iskenderiye semalarında da denenmiş proce. neyin peşindesiniz olm siz!?
  haber
 • haarp'ın en yakın kankası.
 • ben zaten beyinsizin tekiyim bari kedime birşey olmasın.
 • adeta bir fringe.
 • ya birileri bizimle büyük dalga geçiyor, ya da sona yaklaştık. bana kalırsa gerçekleşmesi muhtemel olan proje.
  her neyse zaten 22 aralıkta buralar şenlenir baya.
 • yazılanları soluksuz okudum. proje güzel arkadaşlar. herşey düşünülmüş, en küçük bir detay bile atlanmamış. açık söyleyim ben mutmainim. kimse de direnmeye çalışmasın. güzel beynine yazık olur. adamlar çok iyiler çünkü.

  kendin anlatmışsın işte zihinleri kontrol edebiliyor, gökyüzünü, uzayı felan bilmem kaç megapiksel ekran gibi kullanabiliyor, efendime söyleyim depremler tsunamiler yaratabiliyor, e mevsimleri değiştirebiliyor. tövbe yarabbim adamlar tanrı gibi lan resmen. sen de çıkmışsın olta yapmayı öğren diyosun. olm o yakaladığın balığı adamların göndermediği ne malum. sen aha da derya kuzusunu yakaladım diye sevinirkene ya o canım levreğin içinde senin bütün kimyanı değiştirecek sistemler varsa? ağzın yüzün ters döner de cin çarpmışa dönersen? bizim fasulyeler de çiçek vermiş böyle yaşar giderim elin pasadenalısına eyvallahım olmaz diye düşünüyorsan hesaplarını bir gözden geçir derim.

  insan nesli olarak dünyanın amına koyduk mu? koyduk. maviş gezegenimiz hasta fazla bir vakti de kalmadı. adamlar ortalığı toparlamaya çalışıyorlar belki başka bir gezegen felan buluruz başımızı sokacak. hep beraber gül gibi yaşar gideriz. kendi kendinize macera aramayın. sonra adam aşmış kardeşim seninle niye uğraşsın. sana iyilik yapmaya çalışıyor tam tersine. yarın öbür gün dünya altüst olunca beni de mekiğe alın diye yalvarırsın duyan olmaz.

  dün gece bi sesler mesler duymuş millet ben duymadım kanepede öyle biraz içim geçmiş o arada oldu zahir. ama sevindim yani demek ki proje tıkır tıkır işliyor. kurtulcaz olm hepimiz belki bir daha işe gitmemize bile gerek kalmayacak. boyut atlıyoruz panpa daha ne istiyorsun.
  son kez uyarıyorum bak cahil cahil işler yapmayın.
 • uçarı komplo teorilerinden bir örnektir project blue beam.

  bu sayfadaki yazılarin hepsini okudum ve mahmut, sen haksızsin ibne. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

  vay arkadaş ya. bir ateist olarak project bluebeam sayesinde insanların inançta ne kadar uçlara varabileceklerini anlamış bulunmaktayım. 24. yüzyıl'dan geçmişe gönderilen küçük griler yani (harfine dokunmadan alıntı yapıyorum) "domuz-insan-kurbaga ve maymun organizmasi ayrica bioelektronik cihazlarla butunlestirilmis sibernetik robotlar"la, havaya (tam anlamıyla havaya tabii, dev ekrandan görsel yansıtmalı falan) savrulacak trilyarlarca dolarlarla falan çıkmış adamlar.

  la oğlum bir kendinize gelin. bu söyledikleriniz ana hatlarıyla doğru olabilir, yeni bir dünya düzenine geçilmesi için inanılmaz şeyler deneyebilir devletler, ya da kurumlar artık her neyse. ama o çağ henüz bu çağ değil. müslümanlar (yahudisini, hristiyanını geçtim) daha kendi aralarında hain düşman al sana bombecilik oynarken, sen hangi dünyayı nereye birleştiriyorsun. bundan, ne bileyim, beş yüz yıl sonra olabilir belki gerçekten kültürleri tek bir potada eritebilme olayı, bir tehlikeye karşı dünyayı bitiştirebilme durumu falan. ama...

  sen kalkıp bana gelecekten gönderilen sayborglardan, 1980'lerde rusya'da yayınlanmış asparagas haberlerden, yarı deli yarı evsiz komplo teorisyeni amerikalılar'ın abuk teorilerini bu fikrin içine aşılarsan ben de sana la bebe bi siktir git diye çıkıveririm.

  adamın birisi 1990'larda masaüstü bir kart oyunundan görseller falan koyup "aha la bunlar biliyodu olüüüm!" diye çıkmış ya. güzel kardeşim, zaten ikiz kulelere çarpan uçak olayı amerika'nın terör senaryolarında hep vardı. hatta bu yüzden insanlar bunu amerikan devleti yaptı diye ortaya çıkıyorlar. en güldüğüm şey ise japonya felaket görsellerine iliştirilen godzilla oldu.

  yani düşünüyorum arada "yok canım, kekliyorlar milleti. ciddi ciddi böyle düşünüyor olamazlar yahu" diye. ama sonra insanların inandıkları şeyler aklıma geliyor; yok babasız doğan çocuklar, yok örümceklerin 10 saniyede ördüğü ağlar, yok denizi ikiye yarmalar, yok tüm hayatı gezegenden silen bir tufandan bir tane ahşap gemiyle kurtulan hayvanlar falan. küçük griler ne amk.
 • artık nasıl gizli bir projeyse aylardır konuşulan bir filmin gösterime girmesini bekler gibi bekliyor millet. biri çıkıp tam tarih ve yerini söylese de kolamızı, cipsimizi, çerezimizi hazırlayıp güzel gören bir noktadan yer kapatsak.
 • buglara fazlasıyla açık bir proje.
  ortada bu kadar din, bu kadar dil, bu kadar lehçe varken,
  daha vergi yasası üzerinde uzlaşmaktan aciz hükümetler bir araya gelip
  elalemin beyninde inandıkları dinin peygamberini konuştukları dille tefekkür ettirecekler
  valla erzurumlu bir dedenin beyninde ispanyolca buda heykeli konuşturursanız
  zılgıtı yersiniz benden söylemesi.

  senli benli konuşuyorum çünkü bunlar da okunuyor
  her şeyi biliyorlar her şeyi...