şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle şunu söyleyelim ki filmde baya bi bol meme var. hatta filmin sonundaki sanki haberlerde yayınlanmış şeklinde verilen bölümde jimmy fallon(sanırım) , "r.kelly'nin doğumgünü partisinden beri ilk kez bu kadar çok teenage memesi gördüm" diyor. o derece yani.

parti mevzusu güzel anlatılmış. gerçekçiliğin dışına epey bir çıkılmış olsa da bence mısır patlatıp izlemek için ideal bir film. müziklerine ayrı bir hayran oldum. eminem, dr. dre, the xx, metallica, animal collective, lcd sound system, kanye west benim aklımda kalan isimler. her telden güzel bir seçki olmuş.
  • ultra kontrol dışına çıkmış bir ezik partisinin eğlenceli hikayesini konu alan filmdir. el kamerası çekim tekniği göz yoran değil hoş tutan detaylardandır. müzikler, kızlar, kurgu, kaos izlenesi kıvamdadır.
  • (bkz: alexis knapp)
  • anne, evi iki gun cocuga birakiyoruz diye endiseleniyor, babasi oglumuz zaten loser, bosver diyor. babanin kendisi ergenlikten cikamamis zaten. evi patlatiyorlar baba kac kisi geldi diye soruyor. 1500 diyince gurur duyuyor benim cocuk cool olmus diyor. bunu izleyen cocuklarin da kafasinda populer olmak her seye deger anafikri olusuyor.
  • steve aoki ile başlayıp metallica ile biten filmdir.
  • bol bol yok artık dedirten, çerezlik bir ergen filmi. müzikler cuk oturmuş ama.
  • insanı "hadi laaaan parti yapalım evi yakalım amına koyim arabasının" moduna sokan filmdir.
  • filmin başında "bürün north pasadena, california sakinlerinden özür dileriz" diyordu. artık yorumu size bırakıyorum.
  • soundtrack albümünde bulunan şu şarkısı her dinlenildiğinde, 'biz de project x yapalım ulan' diye gaza getiren filmdir. tabi mevcut ülke şartlarında nerdee.
  • diğer handycam filmlere göre gözlerimi daha fazla yoran bir film oldu, onun haricinde cumartesi akşamı bira ve cips eşliğinde fazla yüksek beklenti olmadan izlenebilecek bir film.

--- spoiler ---

otomobil severler için evin dağılmasından daha fazla üzüntü veren sahne varsa bence budur
    --- spoiler ---