şükela:  tümü | bugün
  • "yapamayız efendim, o bizim sistemde yok!" sloganıyla hizmet veriyor olduğunu düşündüğüm yazılım firması. zira kendilerinden başka bir cevap alabilmek pek mümkün değil.
  • bir e-ticaret sistemi, ötesi değil.
  • müşterisini anlama, işini düzgün yapma konusunda dalga geçme seviyesinde başarısız firma. oturup bir e ticaret sitesi yapmayı öğrenmek bu adamlar ile çalışmaktan daha az yorucu, daha az yıpratıcı.
  • bu akşam kardeşimin haklarında "e ticaret sitesi mi kuracaksınız sakın bir kurulum şirketiyle anlaşmayın. hele hele projesoft firmasıyla hiç..ne kadar para öderseniz o kadar ilgi gördüğünüz için düşük veya orta bütçeli yaptırımlarda bir halta yaramıyorlar. olur da heves eden vardır. benden söylemesi." şeklinde yazdığı sistemdir.
  • türkiyenin tartışmasız en kötü e-ticaret platformu.

profesyonel e-ticaret çözümleri sunduklarını iddia etmişler efendim ama bir e-ticaret sitesinde kesinlikle bulunması gereken google tag manager kodunu bile siteye eklemekten acizler.

bakın panelde böyle bir özellik yok demiyorum, olmaması zaten büyük fail ama destek açınca falan da ekleyemiyorlar. yazıklar olsun gerçekten. destek açıp 1 hafta kod ekletmeye uğraşmaktansa shopify'dan bütün ürünleri ekleyip yeni siteyi açmıştım şimdiye kadar.
  • bilgi seviyesinin düşük olduğu, bir işin üstesinden gelme kapasitesinin dibe vurduğu, iş aksatmaların sıkça yaşandığı, inanılmaz derecede kötü programsal bilgiye sahip deneme-yanılma yoluyla iş yapan bir şirket. demek istediğim hayatınızı, kendinizi, sağlığınızı, psikolojinizi, işinizi düşünüyorsanız geri dönmeyin sıfır çizerek u dönüşü yapın.
  • geliştirilmiş yeni yönetim paneli ile tüm ihtiyaçları karşılayacak cinsten eticaret altyapısıdır.
  • eski panelinin yerine şimdiki paneli güzel fakat karışık.
  • yeni versiyondan sonra sıfır sıkıntı.
    bir de geçen teknik destek ekibinin benimle konuşurken sql yazması falan.
    ilgili departmana aktarıldı cümlesini senelerdir duyan biri olarak dünyam aydınlandı.