şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: engelle)
    (bkz: #73840187)
    pkk'nın canlı bomba leşlerini destekleyen kanı bozuk piç.
  • kendi deyimiyle özünde iyi çocuk çevresi kötü. çevresine sorarsan da tam tersi diyorlar.
  • pkklı bir teröristtir. sözlükte bulunması,
    beslenmesi manidardır.
  • okuduğunu anlamaktan aciz tiplerce iftiraya maruz kalan komünist. kendinden olmayanı "terörist" ilan etmek iktidarın işidir. o yüzden evet akp'li olmadığı için "terörist" olmakla suçlanması şaşırtmamaktadır.

akp'li değildir. ve asla olmayacaktır. olaylara rasyonel yaklaştığı için "bir kısım" cahil tarafından anlaşılmayabilir. o yüzden bu onun değil anlamayanın eksiğidir.

suçlandığı entry şu entrydir; (bkz: #79789102)

şu entry'den bu sonucu çıkarmak için ya cumhur ittifakından ya da geri zekalı olmak gerekir. o yüzden yazılanlar taraflı ve karalama çalışmalarıdır.

bir hdp'li olarak üyesi olmakla itham edildiği bir örgütün yaptığı saldırıya "alçakça bir saldırı, cezalandırılması gerekir" diyebiliyorken savaşın çirkinliğinin diğer tarafını da aynı cesaretle eleştirebildiği için at gözlüğüyle hayata bakanlar tarafindan anlaşılmaması normaldir.

küfür etmekle çözüm olmuyor ne yazık ki. rasyonel hareketlerle tarafları eleştirebilmek gerekiyor. keşke onun yapabildiğini herkes yapabilse de bu çirkin savaş bitse.

"terörist" değil hdp'ye oy veren bir komünisttir. ve bunu hiç gizlememiştir. hayatında hiç bir zaman da masum sivillerin katledilmesini savunmamış ve savunmayacaktır. savunanla da sonuna kadar kavga etmiştir edecektir.

not; pkk katil desem. yetmese ana bacı sövsem benim eleştirim kesinlikle çok daha ağır. ben can baba'yı örnek alırım. göte göt demekten hiç çekinmedim. bundan sonra da çekinecek değilim. kimse bana laf öğretmesin. akl-ı selim her eleştiri başım gözüm üstüne yeter ki tükürükler saçarak gelmeyin.