şükela:  tümü | bugün soru sor
  • alkolsüz malt içeceği.

emziren annelerde süt arttırıcı olarak kullanılır.
  • sulandırılmış pekmez tadında, hakikaten anne sütünü arttıran içecektir. günde bir adet tüketilmesi önerilmektedir. ben sütüm daha da artsın diyerek, arsızlık yaptım. sabah, akşam iki kutu içmeye başladım. çok geçmeden, ellerimde ciddi yaralar çıktı, toptan bırakmak zorunda kaldım. mayanın alerjik etkisi olmalı.
  • 1 kutusunun yaklaşık 1000 kalori olduğunu öğrenmekle dehşete düştüğüm anne sütü artırıcı malt zımbırtısı. pekmezden hallice ve yoğun şekerli bayık tadıyla zaten içmek eziyetti şimdi içmemek için daha geçerli bir sebebim var. 1000 kalori ne olum bir kilo kadayıf yerim en azından yarasın şifa olsun derim hiç de acımam. üstelik süt artışı tarafımdan gözlenmedi aksine göt göbek çapında yükselen bir ivme söz konusu. bunu içeceğine bir porsiyon iskender, üstüne kaymaklı künefe ye hem mutlu ol hem kalorinin hakkını ver daha mantıklı.
  • 1 kutusunun fiyatı yaklaşık 5 tl, ancak 30 kasım 2014 tarihine kadar ebebek internet mağazasında 2 al 1 öde kampanyası var. yani yarı fiyatına geliyor. bunu öğrenmemle beraber 50 kutu almış bulunuyorum. eşimden gözlemlediğim kadarı ile işe yarıyor gibi, ama içmese de sütü artar mıydı, promalt mı arttırdı bilemiyorum tabii. tadı çirkin, ayrıca 1 kutuyu tek seferde dikip bitirince eşim fena oluyor, kafayı bulmuş gibi oluyor. bu nedenle, gün içerisine yayarak, 2-3 seferde tüketilmesini öneririm.
  • soğutulduğunda içimi kolaylaşan anne sütü artırıcı içecek.
  • içeriğinde gluten barındıran içecek