şükela:  tümü | bugün
  • hangi saçlı deri sorununu çözdüğünü anlayamadığım vasat şampuan. kepek için kullandım hiçbir değişim göremedim. kaşıntı varsa onu bitiriyor bir tek. saçı da kırıyor tel tel sırça gibi yapıyor. bence pek çalışılmamış üstünde.
  • saç dökülmesine aman aman etkili olmayan ama dökülme oranını azaltan, banyodan çıkınca parlak ve kabarmış bir form veren şampuandır. saçın temizliğini yağlanma problemi olmamasına rağmen ancak akşama kadar idare edebiliyor.
  • esas özelliği minoxidil içeren spreylerin yarattığı tahriş, kuruluk ve kaşıntıyı gidermesidir. bunu adından da anlayabiliyoruz zaten. bunun dışında saç dökülmesini engelleyebilecek bir içeriği yoktur. bir ihtimal seboreik dermatit gibi saç derisi sorunlarında faydalı olabilir. arz ederim.
  • centella asiatica içeriğine sahip olan şampuan
  • minoxil kullanirken sac derisinde olusan hassasiyet, kuruluk ve kasinti problemlerinde gayet ise yaramakta. saci yikayip hemen durulamayin, bi 5-10 dk bekletin, ben bu sekilde uyguluyorum en azindan ve ise yariyor.
  • kaşıntılı ve sivilceli deriye iyi geldiği söylenebilir, dökülme konusunda o kadar başaralı değil maalesef, saçta en azından iki üç dakika bekletilmeli. yağlı saçlar ise pek mucize beklemesin iki gün ancak götürüyor, zaten bu saç türüne kesin derman olan bir ürün daha keşfedemedim/keşfedilemedi.