*

şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanı erdoğan'ın diyarbakır'da katıldığı iftar programında promter'ı bozuldu, konuşamadı gibi bir video paylaşılmış üstüne de yüzlerce entry girilmşti. işte o olayın aslı bugün ortaya çıktı. erdoğan konuşmasına, promter'ı bozulduğu için değil, misafirlerden birinin yerine geçmesini beklediği için ara vermiş.

olayın aslı:
  • ortamlarda “misafirimin yerine geçmesini bekledim” dersin, kim bilecek ..

kaynak olarak ensonhaber;
    ben inandım..
  • (bkz: ha tamam o zaman)

algi operasyonu akp'liler yaptiginda guzeldir. aksi takdirde kotudur, kakadir.*
  • - sen de bunu yedin?
    - evet abi. cay söyleyim mi abi?
    - ben söylerim, sen gec iceri gec...
  • kesin onu beklemiştir canım. hatta yanına gelen adam sayın erdoğan misafir yerine oturdu devam edebilirsiniz demiştir.
  • kaynağın götümle eşdeğer olduğu olay.
  • prompter her bozulduğunda da birilerinin yerine geçmesini beklemiştir eminim.
    hiç dememiş mi orada "tayyip kardeşim geç de yerine otur, öyle devam edelim."? gözüne far tutulmuş tavşan gibi kalmızdı en azından birkaç dakika boyunca.
    promptersiz konuşamamak ayıp bir şey değil. ben de konuşamam promptersiz mesela. ama insanların yüzüne karşı yalan söylemek çok ayıp. müslümana yakışmaz.
    (bkz: lol)

edit: (bkz: senneguzelkadinsinozlem) isimli çaylaktan gelsin:
    "velev ki öyle oldu neden namaz kılmaya sadece 1 kişi gidiyor? diğerleri neden farz olan namazı kılmak yerine rteyi dinliyor? gerçek müslümanlık rteyi dinleyip sonra mı namaz kılmayı emrediyor? "
  • burada senin doğruların sökmez yazar kardeş. varsa yalan yanlış başlığın, baş üstünde yerin var. çünkü sığırlar doğruları sevmez. rezil olacaklarını bile bile yanlışların ve algıların peşinden koşanları siken gerçekler. hoş yine utanmazlar ya o da ayrı.
    (bkz: ya ne olacağıdı)
  • en güvenilir uluslararası haber kaynağı internethaberin doğruyu ortaya çıkaran gazetecilik başarısına konu olmuş olay.