şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ananeye allahtan şifa diliyorum, göz göre göre yapılan paranın üzerine yatma olayına da hırsızlık diyorum.
    ha siz belirli çerçeve içerisinde iptalinizi gerçekleştirdiyseniz yasal yollara başvurabilirsiniz, ancak iptal belirli süre içerisinde gerçekleşmediyse firma haklı.
  • öncelikle geçmiş olsun.şu an bu rezaletten ziyade anneannenizin sağlığı önceliklidir.en yakınlarımız bile sağ mıyız değil miyiz diye aramazken,bir firmadan bunu beklemek çok fazla iyimser bir beklentidir.sözleşmeyi iyi bir şekilde okuyup ona göre adım atmanızı tavsiye ederim.
  • öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. başlığın "ergo sigorta rezaleti" olarak değişmesi daha etkili olabilir. sizin bu noktadan sonraki muhatabınız tur şirketi değil sigorta şirketi'dir. t.c. yasaları çerçevesinde kurulmuş kamu denetimi ve garantisinde olan sigorta şirketine sizin adınıza yapılması zorunlu sigortayı yaptırarak tur şirketi yasal zorunluluğunu yerine getirmiştir. sonrasında yaşanabilecek sorunlarda şirket -istenildiğinde- sigortaya sunmak üzere tura katılmadığınız ya da iptal ettiğiniz ile ilgili bir belge verebilir en fazla. ne sizin adınıza sigorta şirketine başvuru hakkı ne de ödeme alma hakkı vardır.. ne yazık ki sigorta şirketlerinin zekası mağduriyet gidermek yerine nasıl olur da bu ödemeyi yapmayacak bir açık buluruz üzerine kurulu olduğu için hakkınızı tüketici mahkemelerinde aramanızı tavsiye ederim..
  • rezalet mezalet değildir kardeşim. sigorta poliçesinde der ki birinci derecede yakın olması gerek. anneanne ilgili kişinin birinci yakını olmadığına göre, hak iddia edemezsiniz.

puan vermiyorum.
  • tur firması pişmanlıktır, pronto tur iskoçya gezisinde son anda yer yok bahanesi ile şehir merkezi değil kırsalda ki bir otele götürmüştür.
    ülkemizde sigorta firmalarıda pişmanlıktır. işini doğru yapan sadece alians sigorta
  • bu durumda yapmanız gereken tek şey türsab’a başvurmak olacaktır. yurtdışı turlarında son 1 aya girildiğinde kesintiler uygulanmaya başlar zira yurtdışında ki otellerin ücreti ödenmiş, uçak biletleri kesilmiş hatta tarafınıza gönderilmiştir. aldığınız seyahat güvencesi paketi size bir imtiyaz tabii ki sağlar ancak top artık prontotourdan çıkmıştır. ergo sigortayla temas kurmanız yararınıza olacaktır. tabii ki türsaba şikayet etmeyi unutmayın