şükela:  tümü | bugün
  • yodanın 2006 yılından bu yana hem uğraşı hem de vakit ayırıp çok müzik dinlemesinin getirisi. bir kesişim noktası olarak pek çoğumuzun başlangıç sayfalarından birisi olmuş müzik kritiği sitesi. sınırsız bir materyal zenginliği veya görece karmaşası içerisinde iyi bir kaç müzik keşfetmek için kontrol edilesi. kulaklarımla duyup ellerimle yazıyorum gibi önemli vecizeler ve önermelerini de dikkate alıyoruz. elle tutulur yabancı müzikteki yerli kaynaklardan.

    herşeyi dediydim bağlantıyı vermemişim buyrunuz : http://proodos.blogspot.com/
  • 2006 yilindan beri 450'nin uzerinde album/plak incelemesi yazdigim, roportaj yaptigim, tematik yazilar yazdigim, ama bugunden itibaren yazmayi durdurup baska bir formatta yapilandiracagim blogum. temel sebebi de blogger'in alinan sikayetleri hicbir sekilde bana bildirmeden cozur cozur diledigi incelememi silmesi. zaten konuyla ilgili bir yazi da yazdim. koca koca plak sirketlerinin album paylasan sitelerle ugrasmayip album inceleyen ve insanlar da bir fikir edinsinler diye 2 ornek parca koyan (ki biri 1 hafta icinde siliniyor otomatik) bir siteyle ugrasmasi abidik gubidik geliyor ama oyle. tabii bu plak sirketlerinin atilan e-maile cevap verememesi de zamanlarini ne kadar efektif kullandiklarini ayrica gosteriyor ya neyse. proodos yakinda baska bir isim altinda daha adam akilli bir sekilde yapilanacak. hayirlisi. (bkz: cok yalnizim be sozluk)
  • sanıyorum ismini dinleme parkı olarak değiştiren, girdiği yenilenme sürecinden bir türlü çıkamayan vefakat blogger tarafından hunharca harcanmış arşivinden geriye kalanlarla bile yedi nesil doyabileceğiniz, kendi müzik blogumda bir gruptan bahsederken daha önce adı geçmiş türkçe bir kaynak var mıdır diyerekten ilk başvurduğum kutsal müzik kaynağı.
  • uzun zamandan sonra sonunda dinleme parki olarak yeniden hayatina baslayan ex-blogum. gecmis olsun.

hesabın var mı? giriş yap