• bu sikko ürünü covid-19a iyi geliyor diye pazarlayan kaşarlara soruşturma açılmıştı. hatırlatmak istedim.
  • dünyanın en kuvvetli antioksidan kaynağı propolis'in damla haline getirilmişidir. propolis, doğal haliyle insanların doğrudan kullanımına uygun olmayan bir arı ürünü olduğundan su ve alkol gibi çözeltiler kullanılarak tüketime hazır hale getirilir: https://propolisdamla.com/

yetişkinler için alkol bazlı olan günde 20-80 damla arası, çocuklar için de su bazlı olanın günde 10-40 damla arası kullanılması tavsiye ediliyor. arı sokmaları ve arı ürünlerine karşı alerjisi olanlar kullanmamalı, hamile ve emzirme döneminde olan kadınlar da kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdır. beezone markasına ait alkol bazlı propolis damlayı bir süredir kullanıyorum. soğuk mevsimlere geçiş dönemlerinde 1 şişe tükettiğimde gerçekten kolay kolay hasta olmuyorum. zaten faydasının görülebilmesi için 3 hafta düzenli olarak kullanılması gerekiyormuş. kullanımda önemli olan konu sabahları aç karnına içilmesi. beezone markasını tercih etmemin nedeni ürünün organik sertifikasının olması ve şirketin sadece propolis üzerine çalışmalar yapmasıdır. propolis dünyadaki en kuvvetli antioksidan olma özelliği taşıdığından bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için harika bir ürün. malum pandemi nedeniyle herkes bağışıklığını doğal yoldan kuvvetlendirmenin yollarını arıyor. aynı şekilde çörekotu ve keçiboynuzu da bağışıklık için çok faydalı ancak propolis damlanın kullanımı daha kolay ve daha kısa sürede etkisini gösteriyor.
  • siğil'e iyi gelir diye tavsiye ettiler ama hiç bir etkisi olmadı.
    belki tam üstünde yeterli süre kalmıyordur diye çok özenli şekilde pamukla da defalarca sardım ama günler geçti eczaneden aldığım ucuz krem kadar etkisi olmadı. propolisi tavsiye etmem siğil konusunda.
  • siğil konusunda bağışıklığı güçlendirici etkisi var. siğilin üzerine damlatmak ya da pamuğa damlatıp üstünde bekleterek virüsü yok edemezsiniz çünkü siğil zaten bir belirti, virüsün kendisi değil. siğili yakarak ya da başka yöntemlerle yok ettikten sonra tekrar çıkmaması için önemli olan konu bağışıklığın kuvvetlenmesi. zaten siğillerin ortaya çıkış nedeni de bağışıklığın zayıf olması. virüs derinin altına yerleşip bağışıklık sistemi zayıfladığı anda kendini siğil olarak gösteriyor. propolis damlanın covid-19 da dahil olmak üzere bir çok virüse karşı etkili olduğu konusunda bilimsel makaleler yayınlandı. ben 5-6 senedir belirli periyotlarla propolis damla kullanıyorum ve gerçekten çok faydasını gördüm.
hesabın var mı? giriş yap