şükela:  tümü | bugün
 • ing. olumlu yönleri, avantajları.
 • (bkz: cons)
 • havacılık / gelir yönetimi çözümleri üreten dünyada havayolları tarafından en çok tercih edilen yazılım şirketlerinden biri.
  adını "pros pricing" diye değiştirdi.
 • hakkımda "ana avrat söven biri" gibisinden yorumlarda bulunan bir ekşi sözlük eziği. "ezik" diyorum, zira olmayan bişeyi olmuş gibi anlatacak kadar izbe bir ruh haline sahiptir bu yazar bozuntusu. bana bir entrymden dolayı mesaj atar, benim gayet yerinde tespitlerimle verdiğim cevaba diyecek söz bulamayınca da "ya bi siktir git amina kodumun enteli" şeklinde mesajla üste çıkmaya çalışır. ben de doğal olarak sadece kendisini hedef alan(-ki kesinlikle yakınına ailesine bir sözüm olmamıştır) bir cevap atınca, nick altıma "ana avrat sövdü bana böhühühühü" gibisinden ağlayacak kadar eziktir bu şahıs.
  kendisini bu iddiasını kanıtlamaya davet etmeyi düşünüyordum ama, hali hazırda yaşadığı eziklik yeter kendisine. ha, eğer kendisine "ana avrat" sövdüğümü iddia ettiği mesajım halen duruyorsa, keşke bir ekran görüntüsüyle falan kanıtlayabilseydi. başkalarını karalamak ne kadar kolaymış meğer, kendisi sayesinde anlamış olduk. eğer "birazcık" olsun delikanlı ise, hakkımda yazdığı entryde bahsi geçen mesajımı buradan cümle aleme ilan eder. elbet benim de kendime göre bir mesajlaşma arşivim olduğundan, ezikliğinin acısını insanlara hakaret ederek çıkaracak bir yeni yetmeye verecek cevap da bulurum.
 • seni engelledim diye msj atmış.

  üzüntüden yatamadım amk.
 • e n g e l l e n d i n diye mesaj atmis bana mk issizi. amk butceyi revise ediyorum, mesaji aldigimdan beri calisamiyorum. board var saat 1de lutfen engeli kaldir da isimi yapabileyim. olecem uzuntuden. pls tsk kib bye.
 • özel mesajla şahsıma küfürler yağdıran ahlak yoksunu.
 • siyaset ve futbol yobazlarını engelleyen ve bunu kendilerine bildiren suser. neden? ben seni engelliyorum sen de beni engelleyebilirsin canım kardeşim. buraya gelip ağlayan arkadaşların geçmiş entry 'lerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

  (bkz: #69629873)
  silerse diye ekran görüntüsü

  gelip buraya ana avrat sövmedim iftira atıyor diye ağlayan suser beni iddiamı ispata davet etmiş. al sana ispat canım kardeşim ekran görüntüsü

  zürriyetimin amına koyan bu arkadaş sonradan ben etmeğim ağam iftira atıyorlar minvalinde gelmiş ağlamış.

  türk dil kurumuna bakıyoruz zürriyet neymiş

  anam avradımla kalmamış soyumun sopumun amına koymuş sonra etmeğim ben ağam he mi? ulan ettiysen ettim de delikanlı gibi dur arkasında.
 • yaptıgim dil bilgisi hatalarimi sag olsun cok guzel sekilde uyaran bir yazar. bir de fizikle ilgileniyor anladigim kadariyla atomu parçalama vs izlemeyi seviyor
 • ahlaksız bir yazar. şu an mesaj kutuma saçma sapan küfürlü mesajlar atıyor.