şükela:  tümü | bugün
 • prostaat problemleri için kullanılan bir tür ilaç http://www.proscar.com/ dan ayrıntılı bilgi alınabilir, çok ilginçtir ki ilacın sadece abd vatandaşlarına satılması durumu vardır
 • etken madde olarak finasteride içeren ilaç
 • her tablette 5 mg finasteride ihtiva eden ilaç.benign prostat hipertrofisinde kullanılır.ancak finasteride maddesinin erkek tipi saç dökülmesindeki tedavi edici özelliği anlaşıldığında finasteride etken maddesi 1997'de propecia ismiyle her tablette 1mg olarak piyasaya sürülmüş ve erkek tipi saç dökülmesinde kullanılmaya başlanmıştır.ancak 72 ytl'lik fiyatı ve 28 gün gitmesi sebebiyle bir çok insan 45 küsur ytl'lik proscar'ı 4'e veya 5'e bölerek 4-5 ay faydalanabilmektedir.
 • zaten mercimek kadar olan tabletleri 5'e bölmeyi bir türlü başaramamış olmanın verdiği moral bozukluğuyla kendimi attığım youtube denizinde proscar nasıl 5'e bölünür diyenlerin de zaten pek başarılı olmadığını gördüm, rahatladım.

  [http://www.youtube.com/…mjt0vllqrcu&feature=related http://www.youtube.com/…mjt0vllqrcu&feature=related]
 • yurt dışında yaşayan bir arkadaşım sayesinde tabletleri bölme zorluğuyla hiç karşılaşmadığım ilaç. bizde hiç bilinmiyor fakat tablet kesici küçük aletler bu işi mükemmel yapıyor. fiyatları çok uygun, internetten sipariş verilebilir.
  http://www.google.com.tr/…wq_auoaq&biw=1024&bih=485

  edit:imla
 • her yıl düzenlenen geleneksel oscar ödül törenlerine yanında manita olmadan gelen bünyelere takılan sıfat. takıntılı sıfat tantanası...
 • düzenli kullanımda saç dökülmesini durduran prostat ilacı ama malzemenin de beli bükülür.
 • saç ekimi sonrası doktorum yazdı bunu, 4'e bölerek içiyorum ama bölme dediğim de azar azar ısırıyorum yani. yoksa eşit bölecek bi yöntem bulamadım zaten ufak hap.

  merak edenler için cinsel dürtüleri frenliyor, kendinizi teletabi gibi hissediyorsunuz. ben şuan tinky winky kostümü giymiş gibiyim. *
 • erkek vücudundaki deliyi bastıran, frenleyen, aktive olma süresini 2 katına çıkaran mucize ilaç. sanki bozuk yapılmışız da, finasterid de bizim bug fix'imizmiş, her ne kadar bu bozukluk evrimsel süreçte bir adaptasyon dahi olsa... sürekli kullanmak mümkün olsaydı kullanırdım.

  platon'un devlet'inden yaşlılık ile ilgili bölümden alıntı: "sophocles "bu dediginden kurtulduguma ne cok seviniyorum; sanki zalim ve belali bir efendiden kurtulmus gibi" diye yanitlamisti bu soruyu. o zaman bunun iyi bir cevap oldugunu dusunmustum ve hala oyle dusunuyorum."

  ilacı kullanmadan evvel de böyle düşünüyordum, kullandım ve hala böyle düşünüyorum. evet, sophocles haklı, çok haklı.
 • prospektüsünü yaklaşık 10 kez okuduğum fda onaylı ilaç.
  erkeklerde saçların temel dökülme sebebi olan testosteron hormonunu dihidrotestosteron hormonuna dönüşümünü engelleyen ,böylelikle var olan saç köklerini korumayı hedefleyen yan etkisi olarak sperm de sıvılaşma ,libido ve ereksiyon azalmalarının görülebildiği söylenen (çok nadir olduğu için takmayınız) tip 2 5 alfa redüktaz enzimlerini bloke eden işin garip yanı prostat hastaları için keşfedilen finansterid içerikli bir başyapıt.
  öneri notu : bana soracak olursanız minoxil forte %5 ile kullanmanız daha büyük etkiler yaratacaktır.
  uyarı notu : 18 yaşından küçükler kullanmasın. yapmayın yavrucuğum,etmeyin çocuğum.
  diğer uyarı notu : kadınların kesinlikle ellerini dahi sürmemesi gerekmektedir.emilime son derece yatkın bir özelliğe sahiptir.