şükela:  tümü | bugün
  • internet üzerinden supplement vs. satışları yapan bir e ticaret(dolandırıcı) sitesi.
    web sitesi
    bu dolandırıcılardan alışveriş yapılmasını tavsiye etmiyorum.
    satın alınan ürünü 3 hafta bekledim gelmeyince iade ettim, 4 hafta da paramın iade edilmesini bekledim. 2 ay gibi bir vakit kaybettim anlayacağınız. kendilerine ulaşmak çok zor, telefonla ulaşmaya çalışmak neredeyse 30dk sürüyor. ulaşınca da bu hafta içerisinde teslim olur veya iade edilir diye diye aylarca oyalıyorlar. sıkılınca da mail atın diyorlar.
    bu kevaşelerle iş yapmayın üzülürsünüz. aşağıda verdiğim başlıkta da şikayetleri görebilirsiniz.

[(bkz: proteinmarket nitelikli internet dolandiriciligi)]
  • internet üzerinden insanları dolandırıp paralarını gasp eden site.

doğrudan kendi com.tr uzantılı web sitelerinden sözde satış yapan bu üçkağıtcılar sipariş edilip parası alanınan ürünleri bugün, yarın, kargoya verildi yarın elinizde olur diye oyalayıp duruyorlar. haftalar boyunca kargolanmayan siparişi iptal ettirip bu kez aynı süreci para iadesi için yapıyorlar. parasını alabilen var mı bilmiyorum tabi.

sikayetvar.com üzerinden son günlerde çığ gibi şikayet gönderiliyor. insanların paralarını iade etmeyen bu sitenin, topladığı kredi kartı ve hesap kartı bilgilerini kullanıp büyük vurgun yapıp kaçmaları kesin.

kesinlikle ve kesinlikle alışveriş yapmayın.
  • havale indirimiyle piyasadan oldukça ucuza(on gold whey 2273gr 255tl, piyasada 300-350tl) sattıkları bir ürün nedeniyle dikkatimi çeken internet sitesi.

şüphelenmem ve kutsal bilgi kaynağına girip entryleri görmemle birlikte seni tekrar sevdim sözlük.

ayrıca:

(bkz: proteinmarket com tr)
    şikayetvar sayfası
  • dolandırıcı olduğunu düşündüğüm internet alışveriş sitesi.

sakın ama sakın hiçbir ürününü satın almayın. paranızı kaptırır ayarca geri alamazsınız. hırgür yaşayıp karşılıklı hukuki tehditlerle zar zor para iadesi aldım.

google reklamlarıyla en yukarılara çıkıp ellerinde olmayan ürünü avantajlı fiyatlara satıp paraları hesaplarında tutuyorlar. müşterilerin parasını artık hangi amaçla kullanıyorlar bilmiyorum fakat iade alamayıp parasını bırakan yüzlerce hatta binlerce kişi olduğunu düşünüyorum.
  • tam bir ürün satın alacakken içime doğan kuşku hakkında bilgi sahibi olmak için burada yazılanları okumanın ardından satın almaktan vazgeçip ürünümü daha güvenilir bir siteden aldım.
  • piyasanın çok altında fiyatlara supplement ürünleri satan e-ticaret sitesi. tabii aslında ortada ürün falan yok. fiyatlar yem, sahipler balıkçı, siz ise potansiyel sazan balıklarısınız. oltaya düşmeyin. hele ki havale falan yaparsanız hukuken de haklılığınız çok düşük olur. dikkat etmek gerek.
  • sakın ola bulaşmayın bu adama.
    1 ay önce vermiş olduğum sipariş bir türlü kargoya verilmedi. kargoya verildiğini söylediler, iade istedim iade süresi gibi bahaneler uydurdular, telefonla ulaşmak zaten imkansız.
    en sonunda şikayetvar.com da mağdurlar olarak organize olduk, bolu’da dayak tehditleri ettik, sitesini kapattırma seviyesine geldik ama yine de zar zor aldım ben paramı.
    bi de sahibi olan bebe resmen yalvarmanı istiyor parayı yatırmak için! o kadar değişik hallere soktu ki grupta ki insanları, telefonunda oç diye kayıtlı olan adama, parasını alan teşekkür edip gitti.
    ne yazık ki hırsızlıklarına devam edecek, internet sitesi kapatılmazsa.
  • beni de dolandırdılar sanırım. yaklaşık 1 aydır ürünüm gelmedi. aradığımda firma el değiştirdi bu hafta gelir dediler ama gelen giden yok tabi. ne yapabilirim acaba? bilen yeşillendirsin paramızı yedirmeyelim bu adamlara.
  • gıda ürünü satışlarında taksit yapılamaz, kendini amatörce ele veren dolandırıcı site. ki zaten inanılmaz düşük fiyatlara listelenmiş ürünler. umarım sevgili suserler gerçek olamayacak kadar güzel olduğunu fark edip koparılmazlar.
  • çok eskiden, piyasaya göre fiyatının çok altında bir ürün sipariş vermiştim. ürünün elime geçmesi için firmayla 3-4 kere iletişime geçmem gerekmişti. ürünün elime geçmesi 40 günü bulmuştu.

dolandırıcılar mı bilemem ama bir daha protein tozu için 40 gün bekleyecek sabrım olduğunu sanmıyorum.