şükela:  tümü | bugün
  • sporcu gıdası üreten bir türk firması.

instagram'da karşıma çıktı, sitesine girip l-carnitine, pre-workout ve whey protein (caramel macchiato) aldım.

pre-workout gerçekten çok etkileyici bir performans değişimi sağlıyor, whey'in tadı müthiş. l-carnitin de daha önce görmediğim şekilde toz formunda ki bu fiyat avantajı yaratıyormuş öyle diyorlar.

bildiğim kadarıyla ham maddeleri yurt dışından alıyorlar ve burada hazırlayıp paketliyorlar.

sitesi

http://www.proteinocean.com/
  • birkaç ürününü kullandım fiyat içerik bakımından iyiydiler. ancak paketlerinin renginden, yazı fontlarına kadar birebir (bkz: myprotein) kopyası.

hadi poşet paketleri geçtim mavi beyazdan başka renk mi bulamadınız arkadaş ? tipik türk kopyala/yapıştır özentiliği.
  • sitesini incelediğinizde çok uygun fiyatlar görürsünüz ancak bunun sebebi fiyatların gerçekten uygun olması değil; ürünlerin 100 grlık fiyatlarını yazmış olmalarıdır. ürün sayfasına girdiğinizde 100 gr olduğunu görüyorsunuz.

örneğin iso whey proteine baktığınızda piyasanın çok çok altımda bir fiyat görüyorsunuz. piyasada genelde 2 kg şeklinde satılır whey ürünleri. 2 kgyi seçtiğünizde fiyat birden 320 oluyor.

320 tlye kendini ıspatlamış onlarca ürün varken niye yeni çıkmış bir ürünü alayım diye soruyor insan. optimum, weider gibi ürünlerle başabaş fiyatı. hiçbir fiuat avantajı olmayan ve kalite konusunda kendini ıspatlamamış bir ürünü almak da biraz risk teşkil ediyor. tabi ilerleyen yıllarda piyasada tutunur ve iyi bir etki bırakırsa yerli firma olması sebebiyle destekleriz ama şu durumda pek akıllıca değil.