şükela:  tümü | bugün
  • gerçekleştirdiğim siparişi hızlı bir şekilde ulaştırdılar, canlı destekte baya ilgili.

ps. son zamanlarda çok olumsuz yorum mevcut.
  • uzak durulası internet sitesi.

sadece stoklarında olan ürünleri sattıkları, biz müşterilerine hızlı gönderim için cumartesi günleri de çalıştıklarını internet sitelerinde iddia ediyorlar. tek kelimeyle: yalan

hızlı kargodan kasıtları 5 iş gününde kargoya verilmesiymiş. 6. gün verilmediğinde cumartesiyi iş gününden saymıyorlar. cumartesi günleri kargoların yarım gün çalıştığını da inkar ediyorlar.

7. gün belki gelir diyorsunuz gelmiyor. müşteri hizmetlerine soruyorsunuz, "internet sitesinde de yazdık o ürün haftaya gelecek" diye tersliyorlar. siz alırken stokta yazması da önemli değil.

ya sabır deyip bekliyorsunuz 15 gün sonra kargo geliyor: ama eksik! sözde promosyon hediyeleri de çıkmıyor! dandik promosyonlarını geçtim para verdiğimiz ürünler hala yok. 10 gündür yeminler ederek yarın kargoya çıkıyor diyorlar. tüketici haklarına şikayet etmek için 30. günün dolmasını bekliyorum.

donanımhaber ölücülüğü yapıp 20 lira ucuza ürün alayım derken, ömrümün en kıyak dolandırıcılığına denk geldim. satın almadan önce de eşeklik ettik araştırmadık. meğer sipariş verenlerin yarısı mağdur, donanımhabercileri bile düdüklemişler! donanımhabere özel indirim kodu falan var.
    köklü deneyimimiz var diye donanım haberde başlıklara cevaplar da vermişler. sonradan öğrendim ki köklü deneyimleri 1,5 sene. vay ben öleyim pezevenklerin içine düştük, kurtaranımız yok.

not: aslında en az 8/10luk sürükleyici bir rezalet içerisindeyim. ama araştırmadan alışveriş yaptığım için suçun büyüğü bende ve diğer enayilerde. o yüzden bu yoğun türkiye gündeminde böyle bir başlık açmak istemedim. belki hakem heyeti sürecinden sonra...

edit: eksik ürünler için iade ödemesini tüketici haklarına şikayete gerek kalmadan aldım, gelen ürünü de kullanıyorum. ama ne bir özür ne bir mahcubiyet yok tabi.
  • siparişlerinizi asla yollamayan site. iptal bile edemiyorsunuz. gerekirse aynı ürüne 2 kat daha fazla verin ama bu siteyi kullanmayın.
  • uzak durulması gereken site. farklı zamanlarda 4 farklı sipariş verdim. kimi gelmedi ve iptal oldu haftalardır ücret iadesi bekliyorum. kimi eksik geldi, kimi de 3-4 hafta sonra geldi. "kargoda sıkıntı var, sistemsel hata olmuş, abi valla haftaya pazartesi çıkarıyoruz" gibi bahanelerle sizi haftalarca oyalayabilirler. bunun yerine 3 lira fazla verip güvenilir siteleri tercih edin.

şikayetvar'dan birkaç şikayet okumanız yeterli olacaktır zaten.

tavsiyelerim; fitbull supplementler aloprotein protein7
  • müşterisinin ne ürününü ne para iadesini veren dolandırıcı site. ayın birinde sipariş verdiğim ürünü ayın 19unda ancak iptal ettiler hala bekliyorum paramı gönderecekler diye. aman deyim uzak durun.

edit: talebimin üstünden 15 gün geçmesine rağmen hala para iademi yapmayan ama biz paranızı iade ettik diye de yalan söyleyen sitedir e dekontu yollayın diyorum o da yok. en son tüketici hakem heyetine verdim bakalım oradan ne sonuç gelecek. buradaki reklam verenlerine itibar etmeyin rezaletlik alışveriş yaşayıp paranızı kaptırmak isterseniz 10/10 puanla burayı öneririm.
  • ben böyle bir eticaret firması görmedim duymadım 10 senedir internetten sayısız alışveriş yaptım.

dolandırıcılar başka bir açıklaması yok 10 haziranda siparişi verdim 17sinde kargoya verilecek dediler 17si oldu bu hafta bir ürün tedarik edilecek dediler o haftayıda öyle yediler öteki hafta bugün yarın kargoluyoruz dediler en son aşağıdaki görseldeki açıklamayı yaptılar. yalan.

canlı destek konuşması

açıklamadan sonraki gün mail geldi siparişlerde tedarik gecikmesi var 3 temmuz itibari ile yollayacağız dediler.

bugün aradım 1 saat telefonda sıra bekledim sıram geldi. ne zaman çıkacak kargom dedim bir saniye bakıyorum efendim dediler ve telefonu kapattılar ancak bu kadar olur!

söylecek söz bulamıyorum bu işin takipçisi olacağım.

edit: 1.5 ay uğraştırdılar ürünü yollamadılar. bende heryere şikayet açıp iade istedim onuda 1 haftada zor aldım.
  • dolandırıcı firma, paranızı kaptırmayın. ürün filan göndermiyorlar, para iade etmiyorlar bildiğiniz modern hırsız.
  • az önce 100 kişi limitle %50 indirim olduğuna dair sms atan firma. %50 gerçekten harika bir indirim ama ilk siparişimde çektiğim sorunlardan sonra bir daha verir miyim? asla.
  • (bkz: dolandırıcı)
    tanım:dolandırıcı olduğu neredeyse tescillenmiş site.
    45 gün önce verdiğim siparişin akıbetini dahi öğrenemiyorum
  • istisnasiz herkesin hakkinda dolandirici iddiasinda bulundugu site.

kullanmadim bilmem ama bu kadar kisi dolandirici diyorsa dolandiricidir herhalde :d