şükela:  tümü | bugün
 • sporcu gıdası üreten bir türk firması.

  instagram'da karşıma çıktı, sitesine girip l-carnitine, pre-workout ve whey protein (caramel macchiato) aldım.

  pre-workout gerçekten çok etkileyici bir performans değişimi sağlıyor, whey'in tadı müthiş. l-carnitin de daha önce görmediğim şekilde toz formunda ki bu fiyat avantajı yaratıyormuş öyle diyorlar.

  bildiğim kadarıyla ham maddeleri yurt dışından alıyorlar ve burada hazırlayıp paketliyorlar.

  sitesi

  http://www.proteinocean.com/
 • ''aynı paraya hatta daha uygun fiyata kendini kanıtlamış markalar varken neden bunu tercih edelim? '' şeklinde yorumlar yapılmasını doğru bulmadığım 2016 yılında kurulan firma.

  nedenlerine gelirsek, isimleri bilinen diğer markaların birçoğunda renklendirici, tatlandırıcı (asesülfam k, sakkarin,sukraloz vb...) gibi maddeler içeriyor. bu gibi maddelerin güvenli olduğu henüz bir tartışma konusuyken proteinocean'ın aromasız ve içeriğinde sadece %99 whey izolatı, emülgatör(soya lesitini) olması dolayısıyla tercih edilesidir.

  o ismi bilindik dediğiniz markaların daha sağlıklı ve tatlandırıcı maddeler içermeyen ürünleri getirtilmiyor. adamlar ülkede bir ilki yapmış. az biraz bilgilenmeden yorum yapmayınız.
 • protein tozunu kullandığım ve sevdiğim türkiyenin en yenilikçi suplement firması. şu an yemeksepetinden kod kazanmamla bir kaç suplement almayı düşündüğüm firma. bana sponsor olsanız ne mutlu olurdum..

  edit: bugün suplementlerim geldi ve kullanmaya başladım. özellikle detox+ efsane bir şey.
 • yemeksepetinden indirim kodu çıkarsa hızla l carnitine almak istediğim site
 • henüz proteinlerini deneme fırsatı bulamasam da, green detox ürünlerini kullanmaya başladığım firma. (ki piyasada yok bu ürünün muadili)
  ürünlerini değerlndirecek kadar süre kullanmasam da (kullanınca editlerim) harika bir müşteri ilişkileri bulunuyor.
  şöyle ki; sipariş verdiğim ürün aynı günde kargoya verildi ama bir sebepten bana ulaşamadı ve araya bayram girdi. ben de firmaya mail atıp durumu bildirdim. ürün kargoda çok beklerse içime sinmeyecek vs. şeklinde.
  sürekli netten alışveriş yapan birisi olarak çok da bir beklentim yoktu. genelde firmalar boku kargo firmasına atıp kenara çekiliyorlar. ama bu arkadaşlar hiç soru sormadan peki yenisini gönderelim diyip yenisini anında gönderdiler.
  beni mutlu ettiler, bin senedir yazmadığım sözlüğe sırf bunun için entry yazdım. çevreme de ürünlerini öneriyorum.
 • bugün yemek sepetinden yemek söylerken ödeme kısmının altında ki şans şeylerinde karşıma çıktı. göz gezdirdim. ürünlerin fiyatları muadilleri ile hemen hemen aynı. ama daha önce duymadığım için ne diyeyim pek güvenemiyorum.
 • yemeksepeti indirimiyle whey protein aldığım firma.
  ben aromasızını aldım merak ettiğim için. suyla içemedim tadı kötü oluyor ama sütle içtiğinizde sadece süt tadı alıyorsunuz. etkisi hakkında net bir şey söyleyemem ama aromasız ürün arayanlar kullanabilirler. fiyatları da diğer ürünlere göre gayet uygun.
 • ham madde kalitesi hakkında bilgisi olan yeşillendirsin. ağır metal konusu mühim biliyorsunuz.
 • bu markadan protein tozu, kreatin ve glutamin aldım. içerik değerleri olarak ithal markalardan daha iyi fakat ürün kalitesi olarak yorum yapabilecek bilgi seviyesinde değilim. daha önce hep weider kullanıyordum ama bildiğiniz gibi artık weider ulaşılması zor bir marka oldu ve bu nedenle bu markaya yöneldim. protein tozuna gelecek olursak bisküvi aromalı olan süte ve suya kolay karışıyor, tadı gayet güzel ve paketleme gayet başarılı.

  edit: bu arada protein tozu ithalmiş içindeki. nereden geldiğine dair mail attım ama dönüş alamadım. yüksek ihtimal ile çin üzerinden ithal edilip türkiye’de paketleniyordur.

  edit2: firma ile görüştüm ürünlerinin almanya’dan alındığını söylediler.