şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: divan oteli)

başbakanın ağzına bile düşmüştür. o derece bir yardım yapmışlardır.

üst düzey bir güvenlik memuruyla kenks olmamdan mütevellit ne zaman görsem ayaküstü iki muhabbet ediyoruz. aklıma bir soru takılmıştı, hazır görmüşken dün gece sordum:

"bunu siz bireysel olarak mı yapıyorsunuz, yoksa yukarıdan mı talimat geldi?" dedim

kendisinin zaten idris naim şahin gibi kalpleri ısıtan gülümsemesi var, inönü'nün yanlarından tomalar ve çevik sıkıştırınca bile, -poma günü- oradan o gülümsemeyi görüp motivasyon sağladım ve kaçabildim.

neyse cevap verdi işte. tabi önce bir tebessüm etti, yüzünün kasları gülümsemeye çalışıyor sadece herhalde:

- valla hem divan grubunun yönetimden aldığı karar, (gülümsemeye devam) hem de holding tarafından böyle bir tercih yapıldı. (bana bakarak hala gülümsüyor)

"peki abi" dedim, "bunun hakkını verilmesi için elimden geleni yapacağım"

elimden gelen de buraya yazmam işte.

o değil de, abi çok sempatik ya. yolunuz düşerse sorun, bilgi alışverişi yapın genel durum üzerine. vallahi içinizde dert tasa kalmaz.

edit: abinin statüsünü muğlaklaştırdım. yarın bir gün başına iş gelmesin diye.
  • cennetliklerdir. allah razı olsun.
  • ankara kızılay 'kimlik mağazası'.
  • (bkz: atatürkçü düşünce derneği)

edit: add işletme değil diye mesajlar geldi. doğrudur. ama bu direniş sırasında göstericilere kapılarını açan her türlü organizasyon, kurum vs. buraya yazılmalıdır.
  • beyoğlunda hayri usta dürümcüsü. ilk gün gece saat 4e kadar neleri var neleri yoksa yardımcı oldular birsürü insana.
  • kendilerine sempati duymamız bir yana, ileride hükümetin hedefi haline gelerek vergi vs külfetlere maruz kalabilecek işletmelerdir.
    isim versen bi dert vermesen bi dert.
  • hepsi birbirinden güzeldir ya, isim vermenin mantıklı olmadığı işletmelerdir. bi süre sonra birer çukulat ile ziyaret edilmesi daha makbüldür.

bunca isimden sonra gelen edit:
    (bkz: bilim ve sanat cafe)
  • beşiktaş (bkz: kazan)

(bkz: #34306071)
  • akaretler'in en kotu zamaninda hotel w ve altindaki minyon cafe

hepsine burdan selam ve tesekkur gonderiyoruz
hesabın var mı? giriş yap