şükela:  tümü | bugün
 • saçları dökülmüş, seyrelmiş, kendi saç yapısını beğenmeyen çocuklarda da uygulanabilen sağlık açısından engel teşkil etmeyen, yıkanılabilen, fön, perma, briyantin, jöle vb. uygulanabilen alternatif saç.

  cerrahi müdahale gerektirmeyen peruk gibi çıkarılıp takılabilen bir metot bantlar vasıtasıyla.

  eski galatasaraylı futbolcu suat kaya'nın saçı da protezdir.
 • çıtçıtlı, dikilerek ve yapıştırılarak çıplak kafaya monte edilen, gerçek insan saçından edinilmiş, kel kafaları sıcak tutan -5 yaş geriye götüren, eğer doğru uygulanmışsa ve yakışmışsa karşıdaki kız bunu farkedene kadar erkeğin kendini tanıtma şansı bulmasını sağlayan erkek aksesuarı.
 • (bkz: #46954234)
 • saçları dökülmeye başlayan ya da seyrelmiş pop şarkıcılarının sıklıkla başvurduğu saçlanma yöntemi. adama bakıyorsun 3 gün önce fili fili üç tel saçı var. sonra bir denk geliyorsun ki adamda yaldır yaldır saç var. tamam yani işleri görsellik üzerine kurulu. itirazımız yok ama bari kısa dönem de olsa ortadan kaybolarak yapın şu işi.
 • saç ekimi işlemi yaptırmaya müsait olmayan vakalarda kullanılması mümkün olup, saç seyrekliği ve kellik problemine karşı kullanılan kozmetik bir yöntemdir.

  çift taraflı ve tıbbi kullanıma uygun yapışkanlı bantların hem protez saça hem de kafa derisine yapıştırılıp entegre edilmesi ve kafa yapısına, saç biçimine uygun model verilmesi ile uygulanır.
 • düzenli bakım yapmak gerekir, normali 2 haftada bir bakım yapmaktır. doğrusu bakımları yapabilmek sorun yaşandığında müdehale edebilmektedir. www.sacmalzemeleri.com a girer, malzemesini alır evde bakımını kendi yapar, doğrusu budur. protez saç bakım ürünleri
 • 4 tane arkadaşımın kullandığı über sistem. hangi firma iyidir bilmem, hepsi farklı yerlerde yaptırdı. yaptırdığı günden beri elemanların yüzü gülüyor. bu saçı yaptıran adamlarda saç ektirmiş başarısız olmuş kişiler. sözün özü ben 10 üzerinden 10 veriyorum merdiven altı olmayan firmalara yaptırabilirsiniz.

  söylendiği gibi inanılmaz zor vs bişi yok. bakımları var adamlar öğrendi evinde kendileri yapıyor. denize havuza falanda giriyorlar.
 • sadece türk erkeklerinin kullanmak için ayılıp bayıldığı sistem. yabancılarda bunu kullanan çok nadir erkek vardır ki onlar da ya tv'ye falan çıkıyordur ya da aşırı aşağılık komplekslidir.

  türk erkeklerinin kullanma sebebi de kesinlikle saçsız erkeğe düşman gözüyle bakan türk kadınlarıdır. ciddi anlamda çok sayıda ülke gezdim ve çok farklı ırktan kadınla iletişimim oldu. dünyada kel erkekten nefret eden türk kadınlarından başka bir ırk yok. o yüzden yurtdışında nereye giderseniz gidin saçı olan erkekler bile kafalarını kazıyıp dazlak imajı ile dolaşıyorlar ve bu tarza yabancı kızlar bayılıyor.

  amerika, kanada , avustralya burada kafası dazlak erkek sayısı nerdeyse saçlı erkektten fazladır. kimse kendini aşağılanmış görmez ve protez kullanmaya gerek duymaz. kel olarak asya ülkelerini gezerseniz kendinizi star falan sanabilirsiniz çünkü çekik gözlü kadınlar kel erkeğe bayılır.

  ama gel gelelim bu kendilerini bir bok sanan %90'ı hayatında spor yapmamış dünyanın en kısa bacak boyuna sahip türk prensesleri kel erkek görünce fare görmüş gibi kaçarlar.

  hiç bir türk kadını için protez yaptırıp kafanın üzerinde yapışma bir madde ile 24 saat dolaşmaya değmez. çıkın şu ülkenin sınırlarından dışarı inanın hiç bir kadın ırkı kel erkek görünce kaçmıyor.
 • yaptırmak istediğim uygulama. fakat ağzını açan 3-5 bin liradan bahsediyor. benim komple kafa o kadar etmez la.
 • saç protezi, kaybın sebebi ne olursa olsun saçı tamamen dökülmüş veya seyrekleşmiş
  kadın-erkek, genç-yaşlı herkese uygulanır. bir de kemoterapi ve radyoterapi tedavileri görenler bile bu uygulamadan faydalanabiliyor.