şükela:  tümü | bugün
  • daha ilk girileriyle kalitesini belli etmiş, müziksever yazar. hoş gelmiş.
  • dikkat çekmeye çalışıyor, sanırım başarıyor da ama iddialı olduğu kadar derin değil hatta yüzeysel ve sıradan bir üslubu var o yüzden celebrity olması zor gibi.
  • kendisi az evvel yazdığım bir entry'ye -muhtemelen sırf siyasi görüşüm ona ters diye- "türkçe bilmeden siyasi analiz yapmak" diye buyurmuş.

çok değil 3-4 entry'si kontrol edilince türkçesinin mükemmel olduğu anlaşılıyor;

zerre olması sakın o. http://imgur.com/b47izip

kitlemek şeklinde okuyor olabilirsin ama kilitlemek olarak yazılır. http://imgur.com/hwyak2j

sen önce kendine bak yiğido.

beni de böyle ikili atışmalara soktun ya!

edit: bu entry'yi kopyalayıp benim nick altıma yapıştırmış. lassie bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor sanırım.
  • ekşinin sahip olduğu cahil yazarlardan biri daha.
  • "türkiyelilik" zırvasını "atatürk milliyetçiliği" adı altında kemâlizm ile bağdaştırma gafletine düştüğü için kınadığım sözlük yazarı.

gitmeden: ne mutlu türküm diyene!
  • #60111808 numaralı entry'me #60112644 numaralı entry ile cevap veren yazar. bir arkadaş da çok güzel ayar verdiğini söylemiş. gerçekten çok güzel ayar verdi bana. sayesinde ortada yanlış bir şey olsa bile eleştirmememiz gerektiğini de öğrendim.

aklınca bir de laf sokmuş bana. ben de mesajımda da dediğim gibi bilal'e anlatır gibi anlatıyorum. arkadaş beni herhalde sevdiği bir programı izlediği için dalga geçen insanlardan biri zannediyor. survivor en çok izlenen program olabilir, bunu da herkes sevebilir. ama bu beni ilgilendirmez. play-off maçlarına kadar eleştirmedim de zaten. ama play-off başlamış ve sen inatla survivor saatinde olan maçı seçiyorsun. zaten ben survivorı yayınlama da demiyorum bari diğer maçları yayınla diyorum. ve bir de üstüne survivor bittikten sonra 3 adamı koyuyorsun. bu yapılan da doğru bir şeymiş gibi bir de eleştirene laf sokuyorsun.

kendini zeki sanıp, insanlara laf sokmayı marifet sanan andaval çok. böyle devam et. umarım herhangi bir haksızlıkla karşılaşmazsın zira seni kandırması kolay olur.
  • karşısındakini cahillikle suçlayan ordinaryüs yazar. kendisi o kadar zeki biri ki kimse onunla atışamaz bile. tek sıkıntısı okuduğunu anlayamama. aslında suç bende hiç bakmadan herife laf anlatmaya çalışıyorum. kendisinin başlığına entry yazan 3 kişinin entry'sini kopyala yapıştır ile adamların başlığına yazmış. işsiz güçsüz biri. sonra da angut, geri zekalı gibi sıfatları söyleyince ağza alınmayacak hakaretler söylemiş oluyorum da e kardeşim hak ediyorsun ama.

neyse senin gibi aklı olmayıp fikri olan biri ile daha da fazla atışmama gerek yok, sen harikasın, sen en iyisin, allah yolunu açık etsin. senin fikirlerine hepimizin ihtiyacı var, bizi aydınlatmaya devam et ordinaryüs.
  • eksik bilgiyle ahkam kesmeyi seven bi suser. doğu perinçek' i devrimci sanıyor mesela.

edit: kendisiyle girdiğim diyalogtan sonra ve diğer suser yorumlarıyla geliştirdiğim bakış açısı neticesinde net bir troll vakasına denk geldiğimi anladım. yazık bana.

edit2:
    adam bu yazıyı kopyalayıp benim sayfama koymuş. değişk bir tür anlamadım. anlamak ta istemiyorum. al bunu da kopyala.
  • "bir insan ne kadar zavallılaşabilir"in örneklerini, bu adamın lebron hakkında yazdıklarını okuyarak görebilirsiniz. allah kimseyi gereksiz nefrete ve her şeyi ben bilirim kibrine sürüklemesin. sonra çok feci bir tokat geliyor bunların sonunda bugün olduğu gibi.
  • cleveland cavaliers ın şampiyonluğu sonrasında, curry nin başlığına gidip ama curry sakattı yoksa varya sizin diye ağlayan yazardır. ki curry ve steve kerr defalarca curry nin sakatlığı olmadığını söylemelerine rağmen.

ha bi de lebron un iggy ye koyduğu blok sonrası sanırım yorganın altına kaçıp hıçkırarak ağlamıştır. allah kimseyi hater yapmasın, kendisi aşağıdaki video da sağdaki diye tahmin ediyorum. seneye devam yani hater lığa.

https://www.youtube.com/watch?v=fput9d-wvne