• dokuzuncu nesil, baya bekleyerek yazar olmuş, hoş gelmiş yazar.
  • kendisine ilk önce sakallarımı kesmeyeceğimi, içinin rahat olması gerektiğini söyler, selam ederim..
    nası tanıştık ne oldu ne bitti inan hatırlamıyorum ama ne olmuşsa güzel olmuş işte.. efendim kendisi gülüyor güldürüyor, dinliyor dinletiyor, yazıyor, okutuyor, kendisini sevdirmesini biliyor vallahi..bu aralar uyumayı seviyor, erken kalkmaktan nefret ediyor, klavyesinde en çok :f, w1, w4 tuşlarını seviyor..durduk yere mutlu olma sebebi, iki çift lafı yetiyor çoğu zaman tebessüme, hep gülsün ki güldürsün de..iyiki vardır kendileri, iyiki tanınmışlardır, görülmeden bir insan ne kadar sevilir öğretmişlerdir..sağolsunlardır, varolsunlardır..

(bkz: to be continued)
  • "akdeniz'in en büyük fırtınası ve en kuvvetli rüzgârının adı provezza'dır."

(bkz: aganta burina burinata)
  • kendisini yaklaşık 2 seneden beri tanırım. itüsözlük'ün hayatıma kattığı değerlerden biri. gerçek bir dost, arkadaş. kimsenin bilmediği detayları kendisi bilir anlatırım. güvenilebilecek ender insanlardan. kendisi dertli biraz. ama aşıyoruz, ben ona gaz veriyorum o gaza geliyor felan geçinip gidiyoruz. kiyö hacı kiyö unutma.
  • cesitli yat yarislarinda derece almis bir tekne de vardi bu isimde.

web siteleri de varmis: http://www.provezza.gen.tr/
  • sailing team. bloomberg'de izliyoruz yarışlarını.
  • “akdeniz’in en büyük fırtınası ve en kuvvetli rüzgârının adı provezza’dır. ... ne var ki provezza en büyük kasırgasında bile salt şairdir.”

(bkz: aganta burina burinata)
  • girdigi uluslararasi yarislarda mutlaka ilk 10 a girerek ulkemizi basariyla temsil eden tekne.
  • bir akdeniz/ege rüzgarı.

(bkz: preveze)
hesabın var mı? giriş yap