• fransa'dan ucuza aldığım sony en son çıkardığı oyun konsolu
  • keşke sata 3 destekli (pro 3 destekli) olsaymış. standart oyuncular için o zaman en az daha 10 yılı daha aktif olurdu.
  • call of duty cold war gibi yeni oyunların çıktığı bir platform olması "ulan acaba?" deyip ikinci el sitelerde kendisini sık sık aramama neden olmaktadır. şu anda xbox series s ile bu cihaz arasında ciddi gitgeller yaşıyorum :)
  • hangi harici disk ps4 le uyumludur acaba, hayrına birisi yeşillendirse ne güzel olurdu.

(bkz: hayırlı forumlar)
  • (bkz: playstation 4)
  • 2 gün önce bir anda delirip soluğu vatanda alıp 4.600 liraya pc toplamama sebep olan oyun konsolu.yahu bir konsol düşün 30 fps oyun oynatamıyor en fazla 28 fps yuh be kardeşim birde bu konsolu insanlara yeni nesil diye kakaladınız defalarca hacklenen psn'den bahsetmek bile istemiyorum.hele oyun fiyatları e yuh artık.hem doğru düzgün oyun oynatama hem çamur gibi grafiklerle oyun oynat hemde pc'de satılandan 3 katı fiyatla oyun sat.gözlerim bozuldu ulan tırtık tırtık oyun oynamaktan 30fps altı görüntüleri takip edicem diye şaşı oldum.xboxone aldım oda aynı leş.gözünü seveyim pc'nin 70 fps de yüksek çözünürlük bol antialasingle witcher 3 oynamak gibisi yok.bunlar yeni nesil konsol çıkarttık diye bizi çok fena yediler beyler fena yediler...
  • amaan bir şey olmaz diye açıkken fişten çıkarılınca bozulan oyun aracı.
  • birileri de diyor ki “oyunlaro çok paholo”. gücün yetmiyorsa alma o zaman . sony fakirler de alsın diye üretmemişlerdir belki*
  • indirim dönemleri kovalandığında, oldukça güzel oyunları uygun fiyata alabildiğin konsol. indie oyunlar steamde halen daha uygunken, aaa oyunlar ps store da sanki daha uygun bir fiyata bulunabiliyor diye düşünmekteyim.
  • geçen hafta fifa18 90 liraydı. bu hafta pes18 indirimde. hatta pes18 in lite sürümü nasıl acaba lan dedirtiyor. neticede bedava pes18.

maliyet odaklı düşünülüyorsa bence 2. el oyun piyasasına bakmak lazım. 40 50 liraya sıfır veya 2. el ganimet gibi oyun var.

ne gow oynarım ne uncharted ama insan takip ediyor işte.

şu sıralar 700 800 e 2. el temiz ps4 kapma zamanı gencolar. pc tayfası 2. el ekran kartına 1500 lira çekiyor. sen o paraya sıfır ps4 + 3-5 oyun alırsın. 2. elde zaten bütün ps4 küllüyatı elinde olur.
hesabın var mı? giriş yap