• bugünkü ps4 sistem güncellemesi açıklama kısmından anladığım kadarı ile artık mobil ağdan da bağlanabileceğimiz uygulama. henüz deneme fırsatım olmadı ancak, artık telefondan/tabletten (hatta modülatör destek verirse pc'den) ev dışında da ps4'e bağlanıp oyun oynayabileceğiz gibi görünüyor.
  • aynı evde (ağda) iken kusursuz bir transfer sağlayan,
    internet üzerinden ise gerçekten iyi bir internet hızına (hem playstation'un olduğu yerde, hem de uzaktan erişim sağlayacağınız noktada) ihtiyaç duyan uzaktan playstation oynama teknolojisi. bence güzel.
  • sağlıklı bir internetiniz varsa konsolunuzu uzaktan direkt erişim sağlayan uygulama. oyunlarınıza, uygulamalarınıza girip kullanabilirsiniz. baya assassin's creed oynuyorum iş yerinde. performansı çok iyi değil ama bir teknoloji için iyi bir temel.
  • faydalı bir program fakat ufak bir sıkıntısı var, dual shock yerine dokunmatik controller ile oynayabiliyorsunuz sadece, ileride ds bağlantısı da olursa tadından yenmeyecek.
  • playstation vita ile windows ve macos ortamlarında da playstation oyunlarının paylaştırılmasını ve kontrol edilmesini sağlayan program.

dualshock kumandasını usb’den bağlayıp, bilgisayarda rahat rahat oynayabiliyorsunuz. televizyon müsait olmayınca red dead redemption 2’yi böyle oynamayı denedim ve gayet sorunsuz oynayabildim.

ios için olanı ise doğal olarak hem bağlantı stabilitesi, hem de dokunmatik kontroller sebebiyle biraz zorluyor.
  • "internet bağlantı hızınız yetersiz"*

ayrıca kullanırken titreşimi kapatamamak deli etti.

ama kullanışlı. evet.
  • aynı zamanda ps4'ünüzü bilgisayarınıza bağlamak için de kullanabileceğiniz güzel bir uygulama. yalnız psn kardeşliği varsa etkili şekilde çalışmıyor.
  • bugün itibariyle sony playstation sahipleri için duyurulan özellik, ios cihazlardan playstation kontrol edebileceksiniz tıpkı bir ios oyunu gibi kontrol ve oyun ekranda gömülü olarak.

google playde uygulama var olmasına rağmen sadece sony android telefonlarda çalışıyor yakında sanırım tüm cihazlara android desteği de gelecektir

buradan buyurun (ios)
hesabın var mı? giriş yap