şükela:  tümü | bugün
  • şimdilik istanbul, kocaeli, bursa ve izmir'de faaliyette bulunan bir kargo firması.
  • sadece "kargo firması" olarak görmemek lazım. uzmanlık alanları "paketleme" işi. "kargocu" paketlemeyle uğraşmaz, koyar bi kutuya taşır. psc; büyük, şekilsiz ya da kırılabilir her şeyi, türüne göre farklı paketlemelerle gönderiyor http://www.pscturkey.com.tr/send.php "ay kargoya verdim, mahvetmişler." devrini kapıyorlar yani.

http://www.pscturkey.com.tr/
  • franchising sistemi ile gittikçe büyüyen kargo taşımacılığı firması. yaklaşık yatırım maliyeti 60.000tl. yüksek karlılık vaadediyorlar. 9 şehirde hizmet veriyorlar ama ilginçtir ankara'da henüz şubeleri yok. girişimcilere duyurulur.
  • gözünüz kapalı güvenin diyorum bunlara, o kadar (en azından denizli'deki psc açısından). önceden uluslararası paket gönderimi için ups'i tercih ediyoduk. annemin çin'de yaşayan bi arkadaşına senede 2-3 kere seramik ve porselen gönderiyoduk, ailenin büyük çocuğu da ben olduğum için işler ezelden beri benim başıma kalır. ups ile her gönderimde içimde bi heyecan oluyodu çünkü 2009 yılında gönderdiğimiz bi paket dağıtım esnasında kaybolmuştu ve benle irtibata geçen müşteri hizmetleri temsilcileri soruna çare olamamıştı. bildiğiniz kız gibi porselenler uzay boşluğunda yok oldu heralde, annem de dolayısıyla beni şişe geçirmişti. 1 ay önce psc ile çin'e psc ile bi paket gönderimi yaptık, astronot gibi korumaya almışlar seramikleri sağolsunlar (nail abi/amca var denizli'deki psc'nin sahibi lütfen gidin ve tanışın, cenk&erdem tadında bi adam yemin ediyorum efsane bi kişilik) çine sağsalim kısa zamanda teslim oldu paket. ayrıca pakete yolda herhangi bi zarar-zeval gelirse garanti yapiyorlar, malın değerini size ödüyolar böyle bi durum hasıl olursa, böyle bi hizmeti türkiye'de veren başka bi firma da yok sanıyorum. hatta sıcak yemekler 8-32 saat arası olma koşuluyla sıcaklığı bile garanti edilerek gönderilebiliyomuş.

velhasilikelam psc yurtiçi yurtdışı güvenli garantili paket taşımacılığında güvenilir tek firma diyebilirim, yani en azından denizli'deki psc hakkında bu söylediklerimin arkasındayım.
  • internet sitelerine ulaşılamadığına göre sanırım artık türkiye pazarında olmayan firma. oysaki ilk başlarda kargo sektöründe tüketicinin taleplerini başarıyla karşılıyorlardı.