şükela:  tümü | bugün soru sor
 • diğer yayınevlerinde satışdışı görünce kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşadım..10 günde ilk baskı tükenmemiştir heralde(!)
  youtube'da tanıtım videosunu izlerken -yayınevinden dolayı- aslında imzalı da gönderilebilirmiş diye düşündürdü bir an..onlar da öyle düşünmüş, teşekkürler

  oytun erbaş facebook hesabında yayınlanmış bu arada, açılan link doğrudan dokümana gidiyor, fbdan bakılabilir.
  psikiyatrinin kara kitabı - oytun erbaş'tan imzalı olarak talep linki,
  talep linki
 • bir takım magazinel tıbbi bilgileri devrimmiş gibi sunan, psikiyatri hastaları için kafa karışıtırıcı, deneysel olarak edinilen bilgileri sanki herkes bilmediği fakat kendisinin bildiği gerçeklermiş gibi yansıtan, özellikle bilgiyi nereden edineceğini bilemeyen cahiller için son derece sakıncalı olabilecek bilim-bilimkurgu-psikiyatri-hayvan deneyleri? kitabı.

  adettendir bende bir bilgi vereyim bunu da kitaba eklesin. jama pediatrics'de gebelik öncesi ultrason çekiminin derinliği ile otizm arasında ilişki saptandığına dair bir yazı çıktı. yarın kadın doğumun kara kitabına başlayabilir burdan çıkışla.
 • hekim olmayan ve evet bilgiye nereden ulaşabileceğini çok da bilmeyen, kompakt ve doğru bilgiye ihtiyacı olanlar için gayet başarılı bir kitap, kimse bilimsel kaynak olduğunu iddia etmiyor zaten.
 • insan sağlığına ilişkin pek çok konu hakkında bilgiler veren, "karma" bir kitaba, sırf daha çok satsın diye psikiyatrinin kara kitabı adını vermek, oytun erbaş kalibresindeki bir adama yakışmamıştır. nokta.