şükela:  tümü | bugün
  • playstation network (psn)'den indirilen bir oyuna 5 kişinin ortak girmesi. ama artık yok. 2 hafta öncesine kadar psn'den alınan bir oyun 5 farklı ps3 tarafından indirilebiliyordu. 18 kasım'da bu sayı sony tarafından 2'ye düşürüldü. ülkede oyunların fahiş fiyatlı olması yüzünden kurulmuş süper bir olaydı (kardeşlik) ama artık cebimizdeki son kuruşa da gözlerini diktiler. ipneler.
  • ben hala bu sistemde ps4 için neden karşıdaki adamın hesabını kendimde primary yapmam gerektiğini anlayamıyorum.

karşıdaki adamın hesabı ps4'ümde secondary olarak kalsa, ona girip oynasam kime ne zararı oluyor? ya da karşıdaki adamın hesabını kendimde primary yapınca karşıdaki adama zararı oluyor mu?

edit: sistemin içine girince olayı anladım. karşıdaki adamın hesabını secondary yapınca, adam online olduğunda ben oynayamıyormuşum.
  • (bkz: #55448310)
  • hazır indirime gitmişken bloodborne almak istiyorum benimle birlikte almak isteyen yeşillendirsin
    psn ücreti 89 lira
  • sürekli lisans hatası alıyoruz,bilen ?
  • ps4 icin birlikte fifa 18 almak isteyen guvenilir arkadaslar yesillendirsin.