şükela:  tümü | bugün
  • bu yazarın tüm entry'leri hayal ürünüdür. hiçbir gerçek veya tüzel kişiyi, kurum veya kuruluşu, ibiş veya bibişi bağlayıcılığı yoktur. hiçbir yazdığı yatırım tavsiyesi değildir. yazdıklarını ciddiye alıp kendi hayatınıza uygulamanız çok tehlikeli ve kesinlikle yasaktır. 18 yaşından küçükler okumamalıdır. evde denenmemelidir.
  • (bkz: #72436704) entarisi ile güldüren yazar... amacı kesin şaka yapmaktı yoksa yani finansal yorum yapar iken altına bu tanımlamayı yapmak, şaka dimi,

--- spoiler ---

altın da öyledir. kendine özgü fiziksel ve kimyasal özellikleri vardır. onun dışında başka bir numarası yoktur.
    --- spoiler ---
  • ziyadesiyle yalancı, ruhsal problemleri olan bir arkadaş.

yardımcı olmak da istiyorum ama kendisi interneti yeni bağlatmış, telefonla ulaşmaya çalışıyor ekşisözlükte.

önüne gelen deliyi sözlüğe yazar alırlarsa olacağı bu tabi.

efendim kendisi nickaltıma şu konuşmalarımızı yapıştırmış:
    (bkz: #72757597)

şimdi birisini yalancılıkla suçlamak çok kolay bir şey değil. ama birisi nick altına "özelden küfür ve hakatet eden bir terbiyesiz." diye yazıyorsa da boynumuzun borcu.

kendisinin "küfür etti" dediği "gerizekalı" lafım.. evet küfür bu. telefon vermememe rağmen hala ısrarla telefon numarası istemek gibi bir abukluğu sürdürmesine olan "gerizekalı mısın" tepkime küfür denmiş.

buna mukabil kendisi beni "sana terbiye vermek lazım, sopa mı istiyorsun" şeklinde tehdit ediyor.

şimdi, kimin kime terbiye vereceği belli olmaz zaten orasını geç de, sadece bu cümle ile bile başı belaya girebilir bir insanın. ondan sonra anlat dur bana gerizekalı demedi ama sordu diye.

ondan sonra telefonu annene ver, annenle görüşeyim falan deyince zaten kopuyor mevzu. artık küfürü ima mı etti, yoksa başka bir götten uydurulan varsayım mı bilemiyorum.

cengizhan deneme lisesi'ne giden apaçi gibi daha hala bana "korkak ibiş" diyen bu arkadaşa birisi de dansöz ne demek, hangi durumlarda kim dansöz olur, kıvırtma neye denir, onu da başkası açıklasın.

doldurdular çoluğu, çocuğu, ergeni, deliyi, uğraştığımız şeylere bak.
  • büyük yalancı yav..

(bkz: #72762262)

özelden ben dememişim diye ağlıyormuşum güya. hayır ağlamadığım gibi, özelden de "tek mal diyen ben değilim" dedim akjhdkjahdkjk....

hem yalancı, hem fodul.