şükela:  tümü | bugün
  • kızınca herkese kafam girsin diyebilecek kadar anti hümanist, geri kalan zamanlarında hümanist kişi. çelişkiler yumağı gibi görünür, ama değildir. çünkü hayat o kadar basit ve tekdüze değildir.
  • küfrü önermeyen entel küfürbaz. çok yönlü kişilik. her duygunun, her düşüncenin insanı. mesnevi yi bitirmeye karar vermiş sabırlı şahıs.
  • başlıkta ayarlanası bir detay görünce usain bolt tan hızlı davranan, gölgesinden hızlı ayarmatör. her senenin başında günlük tutmaya niyetlenen, 2 ocak ta günlük tuttuğunu unutup yazmayan, 3 ocak ta amaan kim uğraşacak diyen, 4 ocakta geçti artık miskinliğine kapılan kişi.
  • oy vermeye gitmeyen, oy verilmeye değer bir parti görmeyen kişi. anket başlığı açmayan, ama entry giren yazar. kafası iyiyken kralı gelsin demez, çünkü ülkede kral olmadığını düşünür. içki onda böylesine bir etki yapar.
  • taçla gol atan, ardından önceden para vermiş olduğu rakip takım oyuncusunun gol dediği, kendisinin de adamın dedi oğlum diyip gol saydığı, saydırdığı bir sokak futbolu oyuncusu.
  • debem var lan benim bugüne bugün. 1 tane ama var..
  • birgün kendisine yardım eden birini överken ortadan ikiye ayrılmasından endişe ettiğim yazar. iyi güldürdü ama. :)

"incil onun yaşadığı dönem yazılsaydı good samaritan o olurdu."
  • benim de bir nickaltım var hatırlatayım dedim mucks .s.s