• adamlar jest yapıp eşleşince görüşmek üzere yazmış türkçe. burdan nasıl derin manalar çıkarıp sikicezzz demek istediler, koyacazzz demek istediler manası çıkartıyorsunuz acaba? hayatı herkes sizin gibi nefret üstüne kurmuyor. alt tarafı spor müsabakası adamlar türkçe yazı yazmış eşleşince. harbiden malsınız.
  • türk takımı olarak galatasaraylıyım ama sadece avrupa maçlarını izliyorum. psv ise eredivisie'de yıllardır severek desteklediğim takımdır yani psv'ye son derece hakimim.

galatasaray ile eşleşince başlığına bakayım dedim bir sürü saçma entryler dolu, en saçması da şu:

"götü boklu psv'den bile çekinir hale gelmişiz.

galatasaray'ın çıkarmadan 3 atıp evine göndereceği takım.

fb: not"

adamların kazandığı şampiyonlar ligininin hayalini bile kuramıyorsun, kadrolarının değeri galatasaray'ın üç katı onlar mı seni küçümsemeli yoksa sen mi?

malen, dumfries, gakpo gibi bir çok kaliteli futbolculara sahip bir takım ve çok büyük bir ihtimalle galatasaray'ı eleyecektir. son yıllarda çok başarılı değiller çekişmeli maçlar olur ancak psv daha avantajlı net bir şekilde.

kendini dev aynasında görüp, saçma sapan triplere girmeye gerek yok kendini bilmeden futbolda başarılı olamazsın sanırsın ki biri psv diğeri psg.

edit. alıntılamak istediğim entry'e cevap veren entry'i alıntılamışım. *
  • hakkında yapılan yorumların beni yine güldürdüğü takım.

bir, adamlar insan gibi türkçe “görüşmek üzere” yazarak jest yapmış. ne güzel.

iki, psv kıçı kırık bir avrupa takımı değil. kadro değeri galatasaray'ın iki katı.

üç, tamam yönetim tü kaka ama ulan çekilen kurayı bari yönetime bağlamayın.
  • galatasaray'la eşleşen takım.

galatasaray'ın rakibi olmalarının sebebi, galatasaray'ın son senelerdeki başarısız avrupa kupaları macerası dolayısıyla bu turda bile seri başı olamamasıdır.

diğer 2 muhtemel rakip de sparta prag ve celtic idi, onlar da epey sert olacaktı.

galatasaray bu turu geçerse, muhtemel rakipleri shakhtar, benfica, monaco veya celtic olacak. bunlardan birini de elerse, cl gruplarına kalmak için bir tur daha atlaması gerekecek.

galatasaray psv'ye elenirse, avrupa ligi 3. ön elemesine transfer olacak. yani avrupa ligi gruplarına kalmak için bile 2 tur atlaması gerekecek.

bir de bazı arkadaşlar değerinin galatasaray'ın 2 katı olduğunu yazmışlar. transfermarkt'te 180'e 95 diye herhalde. ama aslında 3 katı, çünkü galatasaray'ın kiralık oyuncuları (onyekuru, gedson, sarachi, etebo, halil) haziran sonunda dönünce; takım değeri 60'a inecek.
  • ''vasat, kıçı kırık bir avrupa takımı bile eşleştikten sonra twitter'dan "görüşmek üzere" diye tweet atar hale geldi şu takıma. nereden nereye, eserinizle övünün çapsız yöneticiler.''

vasat, kıçı kırık dediği takımın müzesinde iki adet avrupa kupası bulunmakta ve bir tanesi de şampiyon kulüpler kupası. hollanda liginde 24 sefer şampiyon olmuş ve kadro değeri galatasaray'ın tam iki katı.

sizdeki bu cahil özgüvenine hayranım. adam yılların psv'sine kıçı kırık diyor şaka gibi.
  • elinin ayarini *iyim puyol
  • şampiyonlar ligi'nde kolay rakip olmaz. iyide ilk maç psv nedir abi
    (bkz: yine götze ile eşleştik)
  • ilk turda zayıf bir rakiple karşılaşması en büyük şansıydı. gerçek yüzünü benfica maçlarında gördük.
  • psv galatasaray eslesmesinde bizim takımın hiçbir şansı yok.

hatta konferansa gittiğimizde ordaki herhangi bir eslesmede dahi şansımız çok az.

çünkü galatasaray avrupa arenasında çok zayif bir ekip. bizim başa baş mücadele edebileceğimiz bulgar, macar, slovakya, isveç, norveç, letonya, hırvatistan gibi ülkelerin başaltı takimlarıdır.
    bakın en iyi takımları bile demiyorum.

belçika, hollanda, romanya, portekiz, isviçre, ukrayna gibi ülke takımlarına karşı hiç şansımız dahi yok. 5 büyük ligden hiç bahsetmiyorum bile.

bence galatasaray ve diğer takımlarımızın yeni ve köklü bir yapılanmaya acilen ihtiyaçları var. yoksa 1980-90 lardan bile daha kötü bir futbol ülkesi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

avrupa'da deplasmanda gol yememekle, bir puan almakla övünen bir ülkeye doğru hızlıca gidiyoruz.

bununda müsebihi galatasaray özelinde söylemek gerekirse baş sorumlu fatih terim'dir.

inşallah yeni gelecek yönetim fatih terim ile çalışmak istemez ya da hoca artık bu işi bırakmaya karar verir.

bizim aptal ordusu terimci tayfa varken zor ama göreceğiz.

şimdi onlar psv'yi eleyeceğimizi falan düşünüyorlardır.

neyse herkesin hayal dünyası farklı.

hulyalari, rüyaları şampiyonlar ligi şampiyonluğu olan bir adamın bıraktığı takıma dönün de bir bakın isterim.

neyse bakmayın, baksanizda anlamazsiniz.
hesabın var mı? giriş yap