şükela:  tümü | bugün
727 entry daha
  • ön kabulu yapılıp gümrüğe sevk edilen paketin günlerdir aynı şekilde beklediği uluslararası posta kurumu.

aslında şu pandemi sürecinde yurt dışı kargoları oldukça başarılı yönetti ptt. bir çok ülkeden çok daha iyi ve hızlıydı. ancak son gelen pakette, normalde "send item to customs" ibaresini gördükten sonra bir gün içinde güncelleme yapan sistem neredeyse 10 gündür aynı şekilde bekliyor. manevi olarak kıymetli bir şey olmasa panik yapmam ama sanırım kayboldu. oldukça yardıma ihtiyacım var, bir yeşil yansa çok minnettar olurum :(
  • 10 gündür kargom bekletiliyor bursa pim şubesinde.üstüne üstlük kargonuz darıca şubesinde denilip geri yolladılar babamı.darıca şubesi ise kargo bursa'da hala.yola çıkan bir şey olmamış diyor.yeter artık yksye kalmış şurada 15 gün.müşteri numaraları meşgule atmak dışında bir halta yaramıyor.eğer 3-4 gün içerisinde kargom elime geçmezse yasal süreç başlatacağım.
  • pes dedirten kurum.paketim taaa çin’den resmen 1,5 haftada jet hızıyla geldi.bizim ülkeye girene kadar herşey yolundaydı.gümrükten geçmiş,avr(avrupa yakası dağıtıma gelmiş)fakat türkiye ptt bunu sistemde göremiyor.yabancı takip sitelerinden tek tek her işlemi görüyorum.fakat ptt sisteminde paketim görülmüyor???gümrükten geçmiş görünüyor üstelik (vergisinide kestin).bu nasıl iştir.?!
  • uzun yıllardır çalışmak istediğim kurumdur.

ne yazık ki kpss'den 80 ve üstü puan alamadığım için bir türlü giremiyorum.
10 entry daha