şükela:  tümü | bugün
  • yarım saattir bakıyorum, göremedim. çok enteresan.
  • başlığı açan yazar da düşünce aramaya benzer. vardır aslında da görünmez. görünse de uygulamaz. uygulasa da aslında bir anlam ifade etmez.
  • fenerbahçe'yi arayarak bulamazsınız çünkü o her hücrenize temas eder. her yerinizde olan şeyi göremezsiniz. kucağında oturduğunuz şeyi de göremezsiniz. eğer bir de gs li iseniz onu zaten hiç göremez, sadece hissedersiniz.

puan cetvellerinde değil daha derinlerde arayın ))
  • bazen ctrl+f kombinasyonunu kullanarak bile istediğiniz sonuca ulaşamazsınız.
  • dalga geciyorsunuz saniyordum. sahiden yok ulen.
  • zor değildir. puan cetvelini ters çevirin. bakın orada üstte. hatta liderliğe bile oynuyor diyebilirsiniz hahdhdjss
  • sanırım bugün ; eğitim ve kültür seviyesi yerlerde gezen , sosyal hayatında hiçbir başarı yakalayamamış kişilik problemleri olan ezik veletlerin birbirlerinin götünü parmakladığı whatsapp gruplarında anlaşıp fenerbahçeye kendi karakterlerine yakışır şekilde düşük iq'ları ile saldırma günü...

eziksiniz ve hep öyle kalacaksınız.
  • küme düşme esprisi yapanı silkiyorlar mı bugünlerde nedir bu ekstra çaba?
  • büyük ihtimalle fenerli olmayan birileri açmıştır bu başlığı diye düşünüp girdim bir kaç laf etmek için ancak altındaki entry’lerdeki fenerliler de ondan aşağı kalır yanı olmayan yorumlar yapmış. bu tarz düşünenlerin al birini vur ötekine. yiyin birbirinizi
  • bak geçen hafta yusuf yusuf nidalarıyla bildiğin bütün duaları okuduğun bi maç vardı. o maçı bul, rakibini tıkla, üstten puan durumu'na geç. göreceksin.
    hatta çıktı al o puan durumunu, lazım olacak sana.