şükela:  tümü | bugün
  • pubg 'nin resmî mobil sürümüdür. tencent games tarafından, tıpkı bilgisayar sürümü gibi unreal engine 4 kullanılarak geliştirilmiştir.

telefon mikrofonundan takımınızla iletişim kurmak mümkün, bir çok açıdan pc sürümünün aynısı da denilebilir.

android sürümü an itibariyle 825mb yer kaplamaktadır. xiaomi mi a1 ile rahatlıkla oynanabilir. hatta lg g2'de dahi düşük grafik ayarlarında oynanabiliyor.

android için https://play.google.com/…/details?id=com.tencent.ig adresinden ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

olası bir ekşi crew için oyun içi ad:
    denizutkan (d ve u harfleri büyük, ama sözlük inatla yazdırmamakta)
    ** oyun, küçük&büyük harf detayına takıyor kafayı **

(bkz: playerunknown's battlegrounds)
    (bkz: pubg)
  • ios sürümü de türkiye'ye açılmış. bakalım nasıl yapmışlar. kesin bok gibidir xd
  • sanırım bugün app store'da yerini almıştır. çakması olan rules of survival iyi tutmuştu, uzun bir aradan sonra resmi bir oyunun gelmesi iyi oldu.
  • az önce indirip biraz oynadım iphone x ile dakikada yüzde 1 şarj yiyor onun dışında güzel olmuş.
  • çok canlar yakacak oyundur .
    uzun zamandır telefonda bu kadar zevk alarak oynamamıştım.5 dakika oynayıp stres atayım diye girdim 2 saat oynamışım farkında değilim.iş yerinde felan deneyeyim demeyim kovulursunuz.
  • xiaomi mi mix 2'm ile muhteşem bir görsel kalitede takılmadan oynadığım oyun. normalde pc sürümünü de oynuyorum ve gerçekten grafikleri arasında uçurum denilebilecek bir fark yok. oynayınız.

edit: iki oyun oynadım. ilk oyunda ikinci oldum, diğerinde birinci. sanırım insanlar daha tam alışamadılar kontrollere vs. o yüzden kolay gelebilir eli yatkın olanlara. zamanla zorlaşacaktır.
  • yayında olan oyun.
  • birazdan indirmeye başlayacağım oyun. hoşuma giderse bu entry'i editlerim.
  • bluestacks ile pc'de oynuyorum. biraz kassa da eğlenceli.
  • xiaomi mi 6 ile yağ gibi akan oyundur. ilk 5 e girersek iyi diye indirip 4 maçta 3 birincilikle günü bitirdim. mobil olması dolayısı ile çoğu kişi düzgün aim alamıyor.

edit : sürekli birinci olan sadece ben değilmişim. son söylentilere göre 100 kişilik oyunun çoğunluğu botmuş. muhtemelen 15-20 kişi ile oynuyoruz.