şükela:  tümü | bugün
546 entry daha
  • elmasım bot yok . ekşi clanımı kursak napsak.
  • oyundaki en kritik nesne susturucu, akm ye red dot yeter üstünü takmayın uzak mesafeye sıkmayın. m416 yakın/orta mesafede daha iyi fakat bir keskin nişancı tüfeğiniz yoksa scar hayat kurtarır.

susturucu varsa , sks kar98 den iyidir, yoksa kar98 tercih edin . kesinlikle otomatik kapı açma ve otomatik toplamayı kapatın

awplerde bırakarak ateşi açın ama pompalıda kapatın

eğer 5.56 veya 7.62 silahını uzak mesafe sıkacaksanız ve açıktaysanız kesinlikle çantanızda yedek bir alev söndürücü olsun
  • oyun çok gerçekçi, sonunda herkes ölüyor.
  • oyunu daha akıcı oynayıp, oyunda daha başarılı olmak isteyenler için 2 adet sağlam tavsiyem var.

1-) google play üzerinden gfx tool isimli uygulamayı indirin. 06 (gp), 950 x 540, graphics için telefonunuz sağlamsa hdr bile seçebilirsiniz ben select or skip seçtim, 60 fps ( recommended), style ben realistic seçtim keyfinize göre, shadows disable graphics api çok anlamadığım için select or skip dedim. görüntü kalitesi ve fps için muazzam fark yaşayacaksınız. düşmanlarınızı daha kolay fark edebileceksiniz.

2-) oyunda sesler çok önemli. öyle ki kulaklık takarak oynarsanız ayak sesi duyduğunuzda adam saginizda mi solunu da mı, mükemmel şekilde anlıyorsunuz. fakat benim telefonumdan mi yoksa oyundan mi bilmiyorum sesler az geliyor. çözüm yine google play. hoparlör güçlendirici yazıp çıkan uygulamayı yüklüyoruz. size tavsiyem boost değerini %25 ile %30 aralığında tutmanız.

umarim faydası dokunur. güzel bir takım kuralım istiyorum şöyle 4 kişilik. isteyen ekleyebilir. anonim kalma derdiniz varsa, yani facebook ile giriş yaptıysanız ve nickini i degistemiyorsaniz youtube'dan izleyip değiştirebilirsiniz.