604 entry daha
  • takım halinde çılgın atılacak oyuncu bekleniyor
  • bugün telefonuma indirmeye karar verip oynadığım mobil oyun.

daha önce bi indirdim kasmıştı anlayamadım tam bir de ilk zamanlarıydı ondan sanırım.sonra kuzenimin telefonunda oynadım 2 hafta evvel fln baktım ilk 6ya fln kaldım dedim indiririm ben bunu.bugün indirdim ilk oyunda 14 leş ve 1.lik.şaşırdım açıkçası.sonra burayı okuyunca normal dedim.3-4 kill harici kesinlikle bottu çünkü çok belliydi.nerde olduğumu bilerek gelip karşımda durmaları fln barizdi yani.sadece koşan birini bi kar98le aldım bir de en son kaldığımız elemanı burst atışlarla aldım bunlar insandı yani eminim.

pcde pubg oynamışlığım yok.fortnite oynadım bi süre o da çok fazla değil en fazla 1 aydır hani battle royale olayını ordan biraz hakimim.bazen pc açmaya üşeniyorum o zaman mantıklı olabilir benim için.

şarj konusunda değerlendirecek olursam 1dk=%1 şarj desem yanlış olmaz.arka arkaya çok fazla maça girmek(ölmeden sonuna kadar gidildiğini varsayıyorum) şarj ömrünüzü tüketebilir.internet ne kadar yiyor vs onu bilemiyorum wifi dibinde oynadım çoğu zaman 40-60 ms arası gidip geldi.
  • yaw he! millet gelmiş 1. oldum, o oldum.bu oldum. bıçakla gel bakalim bir de :)

biliom lam bıçağın olmadığını. abin 1.ten hiç aşağı inmez. hadi bakiimm

edit: şimdi aklima geldi. uzuncana bir bıçak var. bak halen aklima gelmiyor adi. simdiye kadar 1 kere ne kullandim. kürdan yapmak için. o kadar.
  • çok güzel oyun
1800 entry daha
hesabın var mı? giriş yap